Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Aktualności

  • 2017-05-03 Pożeganie maturzystów

    28. kwietnia 2017 r. uczniowie klas czwartych naszej szkoły zakończyli swoją edukację w ZSEM. W tym dniu w auli PWSZ nastąpiło uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów.

    Dyrektor szkoły Walenty Szarek podziękował młodzieży za ich wkład i zaangażowanie w rozwój szkolnego życia. Podkreślił również, że zakończył się pewien etap w ich życiu i nadszedł czas na podejmowanie dojrzałych decyzji. Dyrektor życzył absolwentom powodzenia i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Prosił również, aby nie zapomnieli o szlachetnych wartościach, jakie wynieśli z tej szkoły, aby zawsze były one dla nich drogowskazem na każdej ścieżce życia.

    Uroczystość pożegnania maturzystów była okazją do wręczenia nagród, wyróżnień oraz podziękowań za cztery lata nauki i sukcesy w różnych dziedzinach. Wprawdzie każdy uczeń wkładający wysiłek w pogłębianie swojej wiedzy oraz doskonalenie umiejętności zasługuje na uznanie ale nagrodzeni zostali ci uczniowie, którzy wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami. Czytaj dalejModernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce