Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Aktualności

 • 2017-09-12 Zostań bohaterem, oddaj krew!

  29.09.2017r. w ramach Świeta Szkoły 131. rocznicy założenia Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych i Ślubowania klas I-ych zapraszamy klasy pierwsze technikum uczestniczące w uroczystościach szkolnych do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy plakat odnoszący się do „KRWIODAWSTWA” pt. „Zostań bohaterem oddaj krew” . Prosimy wychowawców klas pierwszych również o poinformowaniu o tym uczniów.
  Termin składania gotowych plakatów do 27.09. 2017 (środa) w gabinecie wychowania fizycznego u RAFAŁA GRUCY.
  Po uroczystościach szkolnych (ślubowanie klas pierwszych) czas na część sportową: turniej piłkarski klas pierwszych na boisku wielofunkcyjnym, na który serdecznie zapraszamy. Z każdej klasy należy wybrać składy ośmioosobowe, w tym trzech rezerwowych. Osiem klas będzie podzielone na dwie grupy czterodrużynowe. W każdej grupie mecze będą odbywać się w systemie każdy z każdym. Drużyny, które zajmą pierwsze miejsce w każdej z grup grają o zwycięstwo w turnieju (nie ma meczu o III miejsce ani półfinałów).
  Zwycięskie drużyny otrzymują nagrody, natomiast drużyna, która wykaże się „Najbardziej Profesjonalnym Przygotowaniem Zespołu pod względem ubioru (jednolite koszulki sportowe, getry, spodenki) zostanie wyróżniona.
  Zgłoszenia zespołów klas pierwszym proszę zgłaszać do gabinetu wychowania fizycznego do 26.09.2017 (wtorek) do MARKA GRZEGORCZYKA i RAFAŁA GRUCY.
  Równocześnie z rozgrywkami piłkarskimi odbędzie się pokaz z pierwszej pomocy przedmedycznej, jak również kilka innych ciekawych spotkań z instytucjami mającymi do czynienia z bezpieczeństwem i nie tylko.


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce