Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Archiwum Aktualności

  • Wyniki konkursu „DEUTSCHFREUND” (2016-12-22)

    Dnia 16.11.2016 odbyła się XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND”.
    Najlepszy wynik w naszej szkole uzyskali:
    kl. I Daniel Nawalany I m 2. miejsce w województwie – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
    kl. II Nicolas Furgał kl. II k 2. miejsce w województwie i 10. miejsce w kraju
    Wśród uczniów klas III najlepszy wynik w naszej szkole uzyskał Paweł Muszyński z kl. III f.
    Gratulujemy !
  • Wesołych Świąt! (2016-12-22)

    Radosnych Świąt, pełnych rodzinnego ciepła, chwili oddechu, odprężenia, zadumy nad tajemnicą Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Przyjaciołom Szkoły.
  • Wyniki konkursu UNDERSTAND (2016-12-20)

    Dnia 08.12.2016r. odbył się interaktywny konkurs języka angielskiego UNDERSTAND. Najlepsze wyniki w naszej szkole w poszczególnych kategoriach wiekowych uzyskali następujący uczniowie:
    Jakub Adamik kl. 1t 1. miejsce w województwie
    Adrian Dunajewski kl. 3m 1. miejsce w województwie i 8. miejsce w kraju
    Tomasz Górowski k. 4t 4. miejsce w województwie
    Ponadto z bardzo dobrym i dobrym rezultatem konkurs ukończyli: Marcin Czaja kl. 1j, Adrian Smoła kl. 3i, Mateusz Żabiński kl. 3t, Michał Bar kl. 3i, Karol Wnęk kl. 3t, Dawid Potoczek kl. 3i, Artur Połeć kl. 3m oraz Karol Waligóra kl. 2k.
    Gratulujemy!
  • Spotkania wychowawców z rodzicami uczniów (2016-12-19)

    W dniu 20 grudnia br. o godz. 16:00 odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas wg harmonogramu:
    KlasaWychowawcasala
    1e Ewa Bereś 14
    1f Andrzej Kościółek 13
    1g Edyta Kajder 40
    1i Jolanta Michałowska 41
    1j Adam Niemczak 15
    1m Magdalena Bochniarz 43
    1z Marek Grzegorczyk 6
    2e Katarzyna Brdej 44
    2g Grzegorz Durałek 47
    2i Urszula Dara 48
    2j Marek Ryglewicz 39
    2k Monika Wójcik 52
    2t Joanna Nalepa 51
    3e Piotr Obrzut 12
    3f Beata Martyna 45
    3g Jarosław Michalik 4
    3j Krzysztof Mirek 11
    3m Marcin Bochniarz 42
    3t Ewa Dziedzic 7
    3z Wacław Sekuła 5
    Spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas 1t, 2m, 2f, 3i w innym terminie.
  • Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckiego Obszaru Językowego (2016-12-15)

     

  • Zajęcia dla uczniów, którzy zakwalifikowali się do olimpiad. (2016-12-14)

    Zajęcia dla uczniów, którzy zakwalifikowali się do 2 etapu Olimpiady "Euroelektra" w grupie elektrycznej odbędą się w następujących terminach:
    - 16 grudnia (piątek) na 5 i 6 lekcji w sali nr.15,
    - 19 grudnia (poniedziałek) na 1, 2 i 3 lekcji w sali nr.14,
    - 20 grudnia (wtorek) na 4 i 5 lekcji w sali nr.15,
    - 27 grudnia (wtorek) oraz 30 grudnia (piątek) w godzinach 8:00-10:00 w sali nr.14.
    UWAGA!
    Na zajęcia w dniach 27 i 30 grudnia proszeni są także uczniowie zakwalifikowani do Olimpiady Wiedzy Technicznej.
  • Spotkania wychowawców z rodzicami uczniów (2016-12-12)

    Dnia 12 grudnia br. o godz. 16:00 odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas maturalnych wg harmonogramu:
    KlasaWychowawcasala
    4e P.Szczypuła 42
    4f R.Kruk 46
    4g G.Kantor 41
    4h K.Michalik 43
    4i T.Liber 44
    4j P.Mordarska 45
    4k A.Wójs 47
    4m K.Ząbkowski 52
    4l M.Matląg 51
    4t M.Tutka 48
  • Zajęcia przygotowawcze do Olimpiady Wiedzy Technicznej (2016-12-05)

    Zajęcia z optymalizacji i przygotowawcze do Olimpiady Wiedzy Technicznej z P. Ł. Jurczakiem Odbędą się 7.12 i 14.12.2016r. według harmonogramu:
    Klasy 4g, 4l, 4e, 3e, 3g godz. 7:10-9:35 sala 41
    Klasy 3f, 4f, 4h godz. 15:05-17:35 sala 7
    Obowiązkowa obecność uczniów ww. klas, którzy zakwalifikowali się do etapu okręgowego OWT.
  • Internetowy konkurs języka angielskiego UNDERSTAND (2016-12-05)

    Konkurs odbędzie się w czwartek 8 grudnia w pracowni komputerowej nr 108 wg poniższego harmonogramu:
    godz. 8.00-9.00 uczniowie z kl. 1i, 2m
    godz. 9.00-10.00 uczniowie z kl. 1t, 3m, 3t, 4t
    godz. 10.00-11.00 uczniowie z kl. 1j, 2g, 2j, 2k, 3i
    Uczestnicy konkursu muszą przynieść ze sobą słuchawki. Szkolny koordynator konkursu: Halina Małysa-Legutko
  • Program stypendialny Młode Talenty (2016-12-01)

    W dniu 21 listopada 2016 Zarząd Stowarzyszenia Sądecki Elektryk podjął uchwałę w sprawie utworzenia programu stypendialnego Młode Talenty. Program stypendialny Młode Talenty przeznaczony jest na wspieranie inicjatyw uczniowskich w zakresie realizowania samodzielnych projektów i prac technicznych. Więcej...


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce