Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Archiwum Aktualności

 • Finał III Małopolskiego Konkursu Własnych Prac Technicznych (2012-03-29)

  Wyróżnienie zdobył jego kolega z klasy, Rafał Leśniak za stronę studylab.pl (można oglądać w Internecie), która jak napisał autor "jest stworzona z myślą o uczniach, dla uczniów i przez ucznia. Dzięki niej możesz w łatwy sposób zapanować nad swoimi obowiązkami i ocenami. Już nigdy nie zapomnisz co było na zadanie lub jaką masz w obecnej chwili średnią. Zarejestruj się i poznaj wszystkie dostępne narzędzia ....". Pozostali nasi reprezentanci przedstawili również bardzo interesujące prace i mam nadzieję, że nie odpuszczą i za rok wystartują z nowymi pomysłami. Zapraszam do  galerii (w zakładce projekty), w której oprócz zdjęć z konkursu zobaczycie również plenerowe z naszego spaceru po Nowej Hucie.
 • Wiosna - uczniowie Elektryka na nartach (2012-03-29)

  Mmo, że mamy wiosnę uczniowie sądeckiego Elektryka spędzili dzień na nartach na Jaworzynie Krynickiej.

  W dniu 26 marca 2012 uczniowie realizowali projekt "Bezpieczne Góry" prowadzony przez Urząd Miasta , Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu.

  Relacja w mediach
  Więcej
 • Pływanie - Mistrzostwa Nowego Sącza (2012-03-26)

  Dnia 14 marca 2012 odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w pływaniu . Nasza szkoła zajęła IV miejsce w sztafecie. Indywidualnie startował w stylu klasycznym Krystian Kowalik który zajął III miejsce. [wyniki]
 • Klub Sądeckich Amazonek (2012-03-23)

  Dnia 15.03.2012 w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią H. Kulpą z Klubu Sądeckich Amazonek w ramach profilaktyki raka piersi. W spotkaniu brały udział uczennice klas drugich i trzecich liceum ogólnokształcącego.Po zajęciach dziewczyny przyznały, że zajęcia były ciekawie prowadzone a zdobytą wiedzę na temat profilaktyki będą wykorzystywać w życiu codziennym.
 • Co się wydarzyło na I wycieczce STR-u!!!! (2012-03-22)

  tego dowiecie się jeśli zaglądniecie do zakładki rowerzystów
 • „Drugie życie” (2012-03-22)

  W dniu 21 marca 2012 roku w Nowym Sączu na zakończenie kampanii społecznej promującej transplantację, pod hasłem „Drugie życie”, na płycie rynku odbył się happening. Po uzyskaniu zgody wydanej przez władze miasta na placu został rozłożony sprzęt nagłaśniający, instrumenty muzyczne oraz sztalugi z pracami plastycznymi uczniów..... relacja z przebiegu kampanii
 • Podsumowanie konkursu "O Indeks Elektryka" (2012-03-20)

  Dnia 14 marca br. w naszej Szkole odbył się finał drugiej edycji konkursu „O Indeks Elektryka”, nad którym patronat objęła Zastępca Prezydenta Miasta Nowego Sącza Pani Bożena Jawor. Dla przypomnienia - finał odbywał się w trzech kategoriach: informatyka, język angielski, matematyka.

  Więcej...
 • Konkurs języka niemieckiego "SPRACHDOKTOR 2012” (2012-03-20)

  Informacja dla uczniów biorących udział w konkursie znajduje się na stronie zjo.zsem.edu.pl.
 • Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny - LWIĄTKO (2012-03-13)

  Konkurs Lwiątko wzorowany jest na popularnym matematycznym Kangurze. Podobnie jak tam, w każdym z 30 zadań należy wybrać jedną z pięciu podsuniętych odpowiedzi. Jest na to 75 minut, zatem tempo pracy nieuchronnie prowadzi do przegrzania mózgowego procesora. Ale na tym między innymi ta zabawa polega.

  Strona projektu
 • Zapraszamy na pierwszą w tym roku wycieczkę rowerową (2012-03-09)

  Proszę sobie wyobrazić, że ilość chętnych przerosła moje najśmielsze oczekiwania, zapisały się aż 22 osoby; więcej informacji, w tym lista i regulamin znajdziecie w zakładce STR-u
 • SOS dla Sądecczyzny (2012-03-06)

  Ruszyły przygotowania do III edycji projektu edukacyjnego SOS dla Sądecczyzny. W tym roku uczestniczą w nim: grupa 2 klasy Ii T, grupa 2 klasy IjT, oraz grupa 1 klasy ImT. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy ma sens organizowania po raz kolejny tego typu akcji, to może przekona go zdjęcie. To wynik trzygodzinnego zbierania śmieci nad Kamienicą Nawojowską (okolice Białego Klasztoru), na któy wybrała się w dniu 6 marca klasa I m T. To nasze już po raz kolejny wołanie SOS, ma na celu zwrócenie uwagi młodzieży i wszystkich mieszkańców Sądecczyzny na problem dzikich wysypisk, zanieczyszczenie środowiska naturalnego i uświadomienie wszystkim, że to my mamy największy wpływ na to czy degradacja środowiska naturalnego będzie dalej postępować. Zapraszamy do zakładki Projekty.
 • UWAGA: Komunikat (2012-03-06)

  W dniu 7 marca (środa) 2012 wszystkie klasy maturalne rozpoczynają zajęcia o godzinie 7.00, natomiast pozostałe klasy o godzinie 9.50.
 • ZAWODY NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE (2012-03-05)

  WYJAZD NA ZAWODY NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE - PIĄTEK 9 MARCA Z PARKINGU SZKOLNEGO 7.45
 • DUET - konkurs lingwistyczny (2012-03-05)

  Do następnego etapu konkursu lingwistycznego "DUET" zakwalifikowali się uczniowie:
  -Michał Jurczak kl.3gT
  -Konrad Kurdziel kl.2iT

  Serdecznie gratulujemy!
  Prosimy o pilny kontakt z p. Bochniarz.
 • Zmiany planów zajęć (2012-03-03)

  Prosimy o sprawdzenie planów zajęć.


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce