Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Archiwum Aktualności

 • TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI
  100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI (2018-05-30)

  W dniu 29.05.2018r. reprezentacja Naszej szkoły brała udział w Turnieju Piłki Nożnej. Organizatorem Turnieju było IV Liceum Sportowe oraz Akademia Sandecja.
  W rywalizacji uczestniczyło 8 reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych.
  „Elektryk” zgromadził 17 pkt. i zajmuje drugie miejsce za IV LO Sportowym, runda rewanżowa zaplanowana jest na jesień i wtedy zostanie wyłoniony zwycięzca. Życzymy powodzenia! Szczegóły (zdjęcia).
 • I miejsce w konkursie „Pomyśl o bezpieczeństwie” (2018-05-29)

  W dniu 28.05.2018 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, odbyła się Gala Finałowa IV edycji konkursu wiedzy, zorganizowanego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Miasta Nowego Sącza pn.: „Pomyśl o bezpieczeństwie”.
  W tym roku naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Homa z klasy 2F, Kamil Klatka 3F, oraz Mateusz Lisowicz 3F.
  W pierwszej kolejności wyczytano, zaproszono na scenę i wręczono nagrody dwudziestu czterem wyróżnionym uczniom, wśród których znalazł się Kamil Klatka z kl. 3F i Mateusz Lisowicz z kl. 3F.
  Następnie wyszła finałowa dziesiątka, z której zwycięzcą i laureatem pierwszego miejsca ogłoszono Maksymiliana Home z klasy 2F.

  Więcej >>>.
 • Nowa strona naszego Stowarzyszenia już działa! (2018-05-28)

  Znajdziecie na niej galerie zdjęć z realizacji różnych projektów oraz jest super nowa zakładka którą nazwaliśmy Inicjatywy Uczniów. A w aktualnościach jest link do naszej pierwszej kampanii zbiórki środków na wydanie przewodnika rowerowego. Zapraszamy do lektury, a na e-maila prosimy przysyłać swoje sugestie czy uwagi.
  Adres strony: stowarzyszenie.zsem.edu.pl
 • Komunikat dla tegorocznych maturzystów (2018-05-28)

  28 maja 2018r. (poniedziałek) o godzinie 1330 wychowawcy klas maturalnych
  będą im wręczać dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe
  wraz z suplementami. Zapraszamy po odbiór!
  Informacja dla klasy 4i: rozdanie dyplomów przełożone na wtorek (29.05.2018r.) godz. 11:30.
 • Wyniki konkursu „Weltsprachen Abitur” (2018-05-25)

  W kwietniu 2018 odbyła się wiosenna edycja konkursu z języka niemieckiego „Weltsprachen Abitur”.
  Najlepsze wyniki w naszej szkole uzyskali:
  kl. I Mateusz Kalisz I m
  kl. II Jan Gołyźniak II m
  kl. III Jakub Świebocki III m
  Gratulujemy! :-)
 • Kolejna drukarka 3D w ZSEM (2018-05-20)

  Drukarka 3D Oryginal Prusa i3 MK2S została przekazana przez krakowską firmę APTIV (wcześniej DELPHI) Stowarzyszeniu Sądecki Elektryk, które to od razu wskazało ZSEM jako finalnego odbiorcę.
  Uroczyste przekazanie sprzętu na ręce Dyrektora szkoły odbyło się w pracowni automatyki. Firmę APTIV reprezentowała p. Agnieszka Karpierz, Advanced Engineering Coordinator oraz p. Waldemar Borek, Software Engineering Group Manager (absolwent Elektryka z 1997 roku).

  Czytaj dalej i zobacz zdjęcia >>>
 • Teatralna lekcja patriotyzmu (2018-05-16)

  Nasza misja kształtowania podstaw patriotyzmu jest równie ważna, co szerzenie kultury i wyrabianie wrażliwości widzów na pewne aspekty życia współczesnych ludzi, jak i żyjących w przeszłości. Czytaj dalej i zobacz zdjęcia >>>.
 • „Wszystko ma swój czas...”
  Pożegnanie maturzystów (2018-05-11)

  W dniu 27.04.2018 uczniowie klas czwartych naszej szkoły zakończyli swoją edukację w ZSEM. W tym dniu w auli PWSZ nastąpiło uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów.

  Dyrektor szkoły Walenty Szarek podziękował młodzieży za ich wkład i zaangażowanie w rozwój życia szkolnego. Podkreślił, że zakończył się pewien etap w ich życiu i nadszedł czas na podejmowanie dojrzałych decyzji. Dyrektor życzył absolwentom powodzenia i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Prosił, aby nie zapomnieli o wartościach jakie wynieśli z tej szkoły. Więcej >>>.


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce