Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Archiwum Aktualności

 • STYPENDIUM DLA MATURZYSTÓW (2018-07-15)

  W imieniu Przewodniczącego Kapituły Funduszu Stypendialnego im. Braci Potoczków pana Zygmunta Berdychowskiego, zachęcamy tegorocznych maturzystów do udziału w najnowszej edycji Programu Stypendiów Pomostowych.
  Stypendium wynosi 5000 zł i jest wypłacane w 10-miesięcznych ratach. Termin nadsyłania wniosków aplikacyjnych trwa od 2 lipca do 6 sierpnia 2018 roku. Szczegółowe informacje w załącznikach.

  Dyrekcja ZSEM


 • Opłaca się uczyć w szkole branżowej! (2018-07-06)

  Informujemy wszystkich absolwentów gimnazjów, którzy zastanawiają się jeszcze nad wyborem szkoły średniej, iż posiadamy 5 wolnych miejsc do szkoły branżowej w zawodzie elektryk. Elektrycy są obecnie bardzo poszukiwanymi przez pracodawców krajowych i zagranicznych specjalistami. Ukończenie szkoły branżowej daje również możliwość założenia własnej firmy, a także kontynuowania nauki w 2-letniej szkole branżowej 2.stopnia, dającej możliwość uzyskania tytułu technika oraz zdania egzaminu maturalnego. Zapraszamy, to naprawdę dobry wybór!
 • Wyniki III edycji konkursu
  „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę”
  (2018-07-05)

  W maju 2018 r. nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie w ramach trzeciej edycji projektu „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę” realizowanego przez Goethe – Institut we współpracy z wydawnictwem Lektorklett. Praca konkursowa polegała na nakręceniu filmu reklamowego promującego język niemiecki i nawiązującego do tematu: „Warum Deutsch?”. Filmik nakręcili uczniowie z kl. III m: Łukasz Orzeł, Krzysztof Rzońca i Jakub Świebocki.
  Z radością informujemy, że nasza szkoła jest jedną ze szkół nagrodzonych w tym konkursie. Otrzymaliśmy pakiet z materiałami dydaktycznymi (Box Erlebnisreise), który zawiera m.in. gry językowe, plakaty, karty pracy do wykorzystania w nauce języka niemieckiego.
  Gratulujemy!Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce