Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL DYSKOTEKA CHARYTATYWNA NA RZECZ JULKI

DYSKOTEKA CHARYTATYWNA NA RZECZ JULKI

19 lutego 2014r. w naszej szkole odbyła się impreza charytatywna poświęcona Julce, dziewczynki mieszkającej w Trzetrzewinie, która w 2011r. została potrącona przez samochód. Impreza była organizowane przez "Samorząd Szkolny" oraz "Szkolne Koło PCK".

W dyskotece oprócz młodzieży z Zespołu Szkół Elektryczno Mechanicznych uczestniczyły takie szkoły jak: Zespół Szkół Odzieżowych, I Liceum Ogólnokształcące oraz II Liceum Ogólnokształcące. Młodzież spisała się wzorowo licznie przybywając na dyskotekę. Całkowity dochód z imprezy został przeznaczony na dalszy koszt leczenia i rehabilitacji Julki.

 Impreza by się nie odbyła bez udziału DJ Marshalla znanego w całym Nowym Sączu, który świetnie poprowadził całą dyskotekę. W trakcie trwania zabawy zostały rozlosowane liczne nagrody, które młodzież wygrywała, były to: 2 kupony na zakupy w „Sklepiku Szkolnym”, 4 kupony na konsumpcję w pizzerii „MAXIMUS”, 4 kupony na konsumpcję w pizzerii „GONDOLA”, 2 kupony na konsumpcję w restauracji „MEWA”, 2 kupony na konsumpcję w restauracji „RATUSZOWA” oraz 3 kupony na kurs „PRAWA JAZDY” w szkole 360 stopni NAUKA JAZDY.

 Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali opiekunowie, nauczyciele Wychowania Fizycznego jak i innych przedmiotów z ZSEM,  Zespołu Szkół Odzieżowych jak również wynajęta OCHRONA.

Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce