Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL IV Piknik Naukowy w Elektryku

IV Piknik Naukowy w Elektryku -lista uczestników

Lista uczestników pikniku (ostateczna opublikowana 21 stycznia)

Uwaga: osoby, które nie dostarczą opisów do projektów do 22 stycznia, informujemy, że ich prace nie będą oceniane przez komisje konkursowe.

LP

Autorzy

Klasa

Tytuł pracy

Kategoria

Notki

1

Konrad Nosal

Małgorzata Fedko

Patrycja Poręba

 

III k

Obróbka fotografii

informatyka

 

2

Bartłomiej Puch

II m

Ramie hydrauliczne

Mechatronika /robotyka

 

3

Grzegorz Romańczyk

Marcin Pacholarz

Jakub Szkarłat

III k

Witryna internetowa

informatyka

 

4

Andrzej Płachta

II m

Edek światłolub

Mechatronika /robotyka

 

5

Mateusz Kruczek, Monika Jarosz

III k

Astrofotografia

Inna kategoria

 

6

Tomasz Homoncik, Jakub Drozdowski, Kamil Rusnarczyk

IV j

Parki narodowe

informatyka

 

7

Jakub Sołtys, Kamil Łatka

III e

Efekty gitarowe D i Y

elektronika

 

8

Krzysztof Rybicki

Piotr Gargula

Kacper Zaręba

IV i

Little Flyer - gra mobilna na platformę Android

informatyka

 

9

Krzysztof Rybicki

Piotr Gargula

Kacper Zaręba

IV i

HeadTracker - sterowanie komputerem dla niepełnosprawnych

informatyka

 

10

Rafał Salamon

III i

Komputer w akwarium

informatyka

 

11

Radek Nowak

Paweł Malankiewicz

IV t

Aplikacje i gry mobilne

informatyka

 

12

Robert Widlak

IV t

Quatrocopter

Mechatronika /robotyka

 

13

Kamil Pasiut

IV g

Samochodzik zdalnie sterowany

Mechatronika /robotyka

 

14

Mariusz Wójcik

IV g

Zdalnie sterowany pojazd wielozadaniowy

Mechatronika /robotyka

 

15

Piotr Szczygieł

Kamil Poręba

II i

II i

Gra RPG

informatyka

 

16

Kamil i Adrian Pichurski

III i

PRZEDSTAWIENIE STRONY ALGORYTMICZNEJ

informatyka

 

17

Michał Bar

I i

Platforma na Indeks Elektryka

informatyka

 

18

Adrian Jeleń

III m

Program do zdalnej kontroli komputera - EyeSpy

informatyka

 

19

Arkadiusz Pajor,

 Karol Kołdras

klasa 2t klasa 2i

NumS

informatyka

 

 

20

Łukasz Jeleń

IV m

Świetlik

elektronika

 



Piknik Naukowy w ELEKTRYKU

styczeń 2015

ORGANIZATORZY:
Komisja przedmiotów zawodowych w Technikum Zawodowym nr 7

Patron naukowy: Firma NOVITUS

Cel:
Promocja informatyki i innych pokrewnych dziedzin techniki w lekkim stylu atmosfery piknikowej.  Ta forma aktywizacji młodzieży ma umożliwić wymianę doświadczeń, zaprezentowanie przez uczniów swoich osiągnięć, oraz zachęcić do szukania własnych, oryginalnych rozwiązań. Przez pokazanie pasji uczniów klas starszych chcemy dotrzeć do młodzieży klas  najmłodszych i zachęcić ich do podejmowania podobnych wyzwań, szukania własnych pomysłów i rozwiązań.

 Udziału w pikniku:
Zgłoszenia do udziału w pikniku przyjmuje nauczyciel Marek Ryglewicz do 10 stycznia 2015
 
Miejsce i czas pikniku:
Sala gimnastyczna, w ostatniej dekadzie stycznia w godzinach 1000 - 1400 (szczegółowa data zostanie ustalona na początku stycznia )               

Wyłonienie najciekawszych projektów:
Prace będą wystawiane w trzech kategoriach: informatycznej, mechatronicznej i elektronicznej.  Oceniać je będą trzy komisje w skład których wchodzą nauczyciele szkoły i przedstawiciele firmy NOVITUS. Trzy najwyżej  ocenione z prezentowanych na pikniku prac (w każdej kategorii), będą nagrodzone dyplomami i nagrodami pieniężnymi. Każda osoba goszcząca na pikniku otrzyma kartę konkursową, na której zaznaczają trzy najlepsze (po jednej w każdej kategorii) ich zdaniem pracę. Autorzy prac, które otrzymają największą ilość głosów otrzymają nagrody rzeczowe. Spośród złożonych i podpisanych kart konkursowych zostaną wylosowane 3 osoby, które również otrzymają nagrody rzeczowe.

Coś dla ciała (dzieląc się z potrzebującymi)
W trakcie pikniku prowadzona będzie sprzedaż przygotowanych przez uczniów wypieków, z której dochód będzie przeznaczony na cele charytatywne.

Inne atrakcje
Będą, będą, ..... ale to ma być niespodzianka.

Wszystkich interesujących się techniką zapraszamy do udziału w pikniku!

Organizatorzy

Lista uczestników IV Pikniku Naukowego w ELEKTRYKU

LP

Autorzy

Klasa

Tytuł pracy

Kategoria

Ocena komisji konkursowej

1

Konrad Nosal,Małgorzata Fedko

Patrycja Poręba

III k, III a

Sztuka fotografii

informatyka

 

2

Tomasz Homoncik, Jakub Drozdowski, Kamil Rusnarczyk

IV j

Parki narodowe

Informatyka

wyróżnienie

3

Grzegorz Romańczyk, Marcin Pacholarz, Jakub Szkarłat

III k

Booka

informatyka

 

4

Krzysztof Rybicki, Piotr Gargula, Kacper Zaręba

IV i

Little Flyer - gra mobilna na platformę Android

informatyka

 

5

Krzysztof Rybicki, Piotr Gargula, Kacper Zaręba

IV i

HeadTracker - sterowanie komputerem dla niepełnosprawnych

Informatyka

I miejsce

6

Rafał Salamon

III i

Komputer w akwarium

informatyka

 

7

Adrian Jeleń

III m

Program do zdalnej kontroli komputera - EyeSpy

Informatyka

III miejsce

8

Arkadiusz Pajor,  Karol Kołdras

II t, II i

NumS

Informatyka

wyróżnienie

9

Piotr Szczygieł, Kamil Poręba

II i

Gra RPG

Informatyka

II miejsce

10

Kamil i Adrian Pichurski

III i

Przedstawienie strony algorytmicznej

informatyka

 

11

Michał Bar

I i

Platforma na Indeks Elektryka

Informatyka

wyróżnienie

12

Bartłomiej Puch

II m

Ramie hydrauliczne

mechatronika /robotyka

 

13

Mariusz Wójcik

IV g

Zdalnie sterowany pojazd wielozadaniowy

mechatronika /robotyka

III miejsce ex_aequo

14

Robert Widlak

IV t

HARBINGER - DRON SPECJALNY

mechatronika /robotyka

I miejsce

15

Kamil Pasiut

IV g

Samochodzik zdalnie sterowany

mechatronika /robotyka

III miejsce ex_aequo

16

Andrzej Płachta

II m

Edek światłolub

mechatronika /robotyka

 

17

Jakub Sołtys, Kamil Łatka

III e

Efekty gitarowe D i Y

elektronika

 

18

Łukasz Jeleń

IV m

Świetlik

Elektronika

II miejsce

19

Mateusz Kruczek, Monika Jarosz

III k

Astrofotografia

Inna

wyróżnienie

 

Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce