Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

O nas

Założyliśmy stowarzyszenie, bo łączy nas solidarność interesów, wspólność celów i potrzeb.
   Nasza organizacja to narzędzie, dzięki któremu uczniowie, nauczyciele, absolwenci będą mieli szanse pokazać swoje umiejętności i pasje, rozwijać zainteresowania.
   Stowarzyszenie to grupa, a grupa może więcej niż pojedyncze osoby. Motywujemy się do działania, wymieniamy doświadczeniami, uczymy się od innych. Możemy liczyć na wspólną pomoc, wsparcie i rozwój. Cele i zakres działalności zapisane są w statucie, ale mówiąc prosto chcemy wspomagać szkołę i jej społeczność na różnych poziomach jej funkcjonowania.

   Każdy kto ma otwarty umysł i chęć do pracy jest mile widziany. Warto poświęcić swój czas i podzielić się umiejętnościami z innymi, a sami możemy się wiele nauczyć.

informacje

Postanowiliśmy na początek działalności podjąć duże wyzwanie i złożyć wniosek o dotację  w ramach dużego ogólnopolskiego programu, prowadzonego przez Fundację Batorego, a finansowanego z tzw. środków norweskich.

Pełną informację  na temat programu Obywatele dla Demokracji można znaleźć tutaj.

Dotacje przyznawane będą na projekty dotyczące pięciu obszarów tematycznych, przy czym my ubiegamy się o dotację w obszarze piątym Dzieci i Młodzież.  Więcej informacji i szczegółow nt projektu umiścimy w późniejszym czasie.

Władze Stowarzyszenia Sądecki Elektryk

Zarząd Stowarzyszenia

Prezes - Marek Ryglewicz
V-ce Prezes - Edyta Nowak
Członek zarządu - Małgorzata Matląg
Członek zarządu - Karolina Michalik
Członek zarządu - Andrzej Kumor   

Komisja Rewizyjna
Przewodniczący - Paulina Mordarska
V-ce przewodniczący - Grażyna Kantor
Sekretarz - Andrzej Niemczak

Informacje bieżące

Zaczęliśmy nowy rok szkolny, a dla stowarzyszenia pierwszy rok działalności. Już teraz zaczynamy rozglądać się w Internecie, poszukując programów, czy konkursów w których moglibyśmy wziąć udział. Zapraszamy również wszystkich, którzy mają propozycje dla stowarzyszenia, jakieś sugestie czy ciuekawe pomysły. Jesteśmy otwarci na współpracę.W sierpniu rozpoczęliśmy pracę nad wnioskiem w dużym ogólnopolskim projekcie Obywatele dla Demokracji. Jeżeli nasz projekt zostanie przyjęty, byłoby to duże wyzwanie dla wielu nauczycieli, a dla młodzieży szansa zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.

Zarząd przypomina wszystkim członkom założycielom , o konieczności jak najszybszego wpłacenia składki w wysokości 30 zł. Można ją uiścić wpłacając  przelewem na konto w ING Bank Śląski 53 1050 1722 1000 0090 3021 0109, lub bezpośrednio u kolegi Andrzeja Kumora.

Zapraszamy również wszystkich, którzy chcieliby działać w ramach stowarzyszenia do wstępowania  w nasze szeregi. Deklarację człnkowską można pobrać ze strony szkoły (zadładki  stowarzyszenia)
Na dzień dzisiejszy mamy już przyznany REGON, NIP oraz uruchomione konto bankowe w ING Bank Śląski SA. W zakładce dokumenty znajdują się statut, deklaracja członkowska oraz uchwała Zarządu w sprawie ustalenia wysokości składki.

Tym samym możemy więc zaprosić absolwentów, nauczycieli i wszystkich sympatyków, do wstępowania do SSE i wspólnego działania na rzecz naszej szkoły, uczniów i absolwentów.  (dodano 10 lipca 2013)


W dniu 10 czerwca br Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieście, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wydał postanowienie o wpisaniu Stowarzyszenie Sądecki Elektryk do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000465308. Wpis dokonano w dniu 13 czerwca. To pozwoliło Zarządowi wystąpić o nadanie numeru REGON, NIP oraz podpisać umowę z ING Bank Ślaski SA na prowadzenie rachunku bankowego. (dodano 27 czerwca 2013)


Po zapoznaniu się z wszystkim dostarczonymi pracami Zarząd stowarzyszenia wybrał logo Dawida Ściurka z klasy I j T. Zwycięzcy gratulujemy. (dodano 13 czerwca 2013)


Na konkurs na logo stowarzyszenia wpłynęły projekty od pięciu uczniów naszej szkoły. Wszystkie są bardzo ciekawe graficznie, ale będziemy musieli na coś się zdecydować. O wyborze poinformujemy w najbliższych dniach. (dodano 28 maja 2013)


Zarząd Stowarzyszenia Sądecki Elektryk ogłasza konkurs na logo stowarzyszenia. Do udziału zapraszamy uczniów i nauczycieli, a termin oddania prac ustala się na 15 maj br. Prace można dostarczasć bezpośrednio do członków Zarządu lub przesłać e-mailem na adres stowarzyszenie@zsem.edu.pl (dodano w dniu 11 kwietnia)


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce