Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Turniej Motoryzacyjny

Elektryk wygrywa Turniej Motoryzacyjny!!!

W dniu 29.04.2014r. w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego  Turnieju Motoryzacyjnego. Wśród licznej grupy reprezentacji  szkół z miasta Nowego Sącza  i powiatu nowosądeckiego była również drużyna Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym  Sączu w składzie: Marek Ruman, Łukasz Michalik oraz Andrzej Bobak.
Zawodnicy  mieli za zadanie rozwiązać test z wiedzy o przepisach ruchu drogowego oraz test z historii polskiej motoryzacji. Część praktyczna obejmowała zaś zagadnienia związane z pierwszą pomocą przedmedyczną oraz przejechanie toru przeszkód samochodem i skuterem.
Nasi reprezentanci okazali się bezapelacyjnie najlepszą drużyną zarówno w mieście jak i powiecie. Zwyciężyli  pokonując między innymi  gospodarzy a zarazem jednych z faworytów Zespół Szkół Samochodowych!
Nagrody zwycięzcom wręczali przedstawiciele Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, przedstawiciele władz Nowego Sącza oraz Policji.
Teraz przed drużyną Elektryka Turniej wojewódzki , który odbędzie się w maju w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce