Liga Elektryka: 3i (FC PoNalewce) – 3f (FC Ponalewce) 4:4

3i (FC PoNalewce) 4:4 (2:3) 3f (FC Ponalewce)

Podsumowanie:

FC PoNalewce

FC PoNalewce

Nastroje przed meczem były bardzo optymistyczne. Morale zespołu, mimo nieobecności jednego z głównych napastników oraz naszego wspaniałego bramkarza na Posiedzeniu kadry przed meczem, były wysokie. Po ostatnim zwycięstwie oczekiwania co do tego meczu były ogromne. Zakłady bukmacherskie przyjmowały astronomiczne ilości zakładów, a akcje naszych sponsorów rosły. Wolni spekulanci prognozowali piękny mecz przeciwko reprezentacji FC Ponalewce. Dodatkowo, informatorzy donieśli informacje, jakoby przeciwnicy mieli się wspomóc dodatkowymi środkami pochodzenia owocowego. Obie drużyny wkroczyli na murawę Stadionu Elektrycznego w przyjaznych stosunkach ok. godziny 15:00, a ok. 15:10 rozległ się pierwszy gwizdek rozpoczynający mecz.

Już od pierwszych minut mecz był pasjonujący. Piękna gra obu zespołów sprawiła że kibice już okrzyknęli ten mecz jako jeden z najlepszych w kolejce. Już w 3 minucie meczu padła pierwsza wspaniała bramka dla naszego zespołu. Po długim podaniu na skrzydło, Bodziony rozpoczął rajd na bramkę podając w ostatniej chwili do Kotarby który w piękny sposób wykończył akcję. Morale zespołu natychmiastowo skoczyły, co widać było w grze, bo zaledwie 2 minuty później padła druga piękna bramka,tym razem w Wykonaniu Bodzionego, który wykończył akcje po podaniu Kotarby.

Przeciwnicy od razu wychwycili naszą parę napastników, i próbowali unieruchomic Bodzionego w 7 minucie brutalnym faulem za który jednak sędzia nie ukarał obrońcy reprezentacji 3F.

Niestety, w tej samej minucie straciliśmy pierwszą bramkę, po szybkiej kontrze przeciwników i błędzie obrony. poziom gry przeciwników od tej pory wyraźnie wzrósł, i ciężko było upilnować ich napastników. Przed gwizdkiem kończącym 1 połowę padły jeszcze 2 bramki dla 3F obie w 11 minucie gry w odstępie 45 sekund.

Podczas przerwy, przeprowadzono szybkie ustalenie taktyki ataku na druga połowę, w celu zwiększenia efektywności rozgrywanych akcji. Nastroje w szatniach nie były najlepsze, lecz rozmowa z trenerem i jego zastępcą wydawała się pomagać naszym reprezentantom, którzy na drugą połowę wyszli pełni żądzy zwycięstwa.

Druga połowa rozpoczęła się spokojniej od poprzedniej, choć widowisko ciągle przypominało najlepsze mecze lig światowych. Byliśmy Świadkami wielu pięknych podań i zwodów, nie miałem zastrzeżeń do gry ofensywnej naszych piłkarzy, gdyż mieliśmy kilkanaście świetnych akcji na bramkę przeciwnika. Wreszcie w 22 minucie meczu padła druga bramka w wykonaniu Kotarby, i asyście Kroka. Widać było niesamowita formę Kotarby, który przecież w dniu meczu obchodził swoje 18 urodziny! Formę która zaledwie minutę później doprowadziła do HAT TRICK’A Kotarby po którym objęliśmy prowadzenie 4:3. Niestety przeciwnicy nie poddawali się i w 24 minucie padła 4 bramka dla 3F i zarazem ostatnia w meczu, bramka której można było uniknąć, a która była efektem błędu, i dezorientacji naszego zawodnika Klimka, który wybił głową Piłkę z rąk Goalkeepera Paduli, przeciwnicy byli bezlitośni i wykorzystali brutalnie ten błąd. Odtąd obie drużyny zaczęły stawiać większą wagę na defensywę, choć nadal mieliśmy okazje oglądać wspaniałe akcje ofensywne w wykonaniu obu drużyn. Jednak na boisku zdawała się nastawać coraz bardziej nerwowa atmosfera, i kilu zawodników zaczęło grac bardziej agresywnie. W 11 minucie Kołtuniak otrzymał żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie na przeciwnym zawodniku. Mecz do końca był pasjonujący. Ostatni gwizdek rozległ się zaraz po zakończeniu regulaminowego czasu gry, sędzia nie doliczył ani jednej minuty. Na szczególną pochwałę w tym meczu zasługuje zdobywca Hat-trick’a, Piotr Kotarba, a także Kamil Bodziony i Arkadiusz Krok. Również pochwałę otrzymał bramkarz, Łukasz Padula, który wielokrotnie pokazywał swoją klasę w meczu broniąc naprawdę groźne piłki.

Bramki dla zespołu FC PoNalewce strzelili:
3′, 23′, 24′ Piotr Kotarba, 5′ Kamil Bodziony

Ocena zawodników:
Łukasz Padula – 8,5
Arkadiusz Krok – 8
Kamil Gądek – 7,8
Piotr Kotarba – 9,5
Kamil Bodziony – 9,0
Karol Bednarek – 8,8
Bartosz Kołtuniak – 7,2
Paweł Ziaja – 7
Krystian Klimek – 7

Zmiany:

Minuta

Zmiana

5 P. Ziaja za P. Kotarba
9 B. Kołtuniak za A. Krok, K. Bednarek za K. Bodziony
10 P. Kotarba za P. Ziaja
11 K. Bodziony za K. Klimek
15 A. Krok za K. Bednarek, K. Klimek za B. Kołtuniak, K. Gądek za K. Bodziony
21 P. Ziaja za K. Klimek
23 K. Bednarek za P. Kotarba
24 B. Kołtuniak za K. Gądek
27 K. Bodziony za A. Krok, P. Kotarba za B. Kołtuniak
29 A. Krok za K. Bednarek, K. Bednarek za P. Ziaja

Mecz był transmitowany w oknach sal ZSEM. Na meczu obecni byli fotoreporterzy którzy udokumentowali część spotkania oraz którym zawdzięczamy bogatą galerię z tego meczu. Zdjęcia i filmy można znaleźć na naszej stronie.

Szczególne podziękowania kieruje do stoperowego, który wzorowo wywiązywał się z swojej funkcji, przekazując mi dokładnie i natychmiastowo czasy danych akcji.

Oraz najserdeczniejsze życzenia od całego zespołu, sztabu szkoleniowego, trenerów, masażystów i pomocników dla Naszego solenizanta PIOTRA KOTARBY który skończył 18 lat! 100 LAT!

 

Dziękuję i zapraszam na kolejne zgrupowania FC PoNalewce!

Raport przygotował:
Coach drużyny FC PoNalewce Piotr Hejmej

Dziękujemy koledze Piotrkowi za szczegółową relację z meczu i czekamy na następne :)

Zapraszam do odwiedzenia drużyny FC PoNalewce na Facebook’u: https://www.facebook.com/FCPonalewce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>