Sandecja Zawisza Bydgoszcz 0-1

W dniu 05.11.2011 o godzinie 19:15 odbedzie się spotkanie, w którym Bianconeri  będzie podejmować przy K47 ( Kilińskiego 47) zespół z Bydgoszczy.

Będzie to rozpoczęcie rundy wiosennej a zarazem ostatni mecz w tym roku o punkty na własnym obiekcie.

Na dzień dzisiejszy  odbył się jeden w pierwszej lidzie pomiędzy obiema ekipami zakończony remisem 1:1  .

Na chwile obecną Zawisza jest wiceliderem I ligi tracąc punkt do Pogoni Szczecin, która ma 32 punkty.

Sandecja po ostatniej porażce zajmuje 8 pozycje z 24 „oczkami” . Warto dodać, że zespół z Bydgoszczy ostatni raz wygrał mecz ligowy 30 września, rywalem był wtedy zespół z Płocka

Chciałem wszystkich zachęcić, którzy to przeczytają i są kibicami piłki nożnej, aby pofatygowali się na stadion, gdyż kibiców nigdy nie za dużo a wsparcie będzie bardzo potrzebne ekipie Bianconeri. Jako, że jest to ostatnie spotkanie w jesieni prawdopodobnie w tym skladzie bo na pewno będą zmiany w zimie warto zobaczysz ten mecz.

Na stadionie jest miła atmosfera sprzyjająca każdemu.

Krótki opis meczu

Mecz moim zdaniem wyrównany było parę sytuacji z obydwu stron. Gdyby lepsze celowniki z obydwu stron byłby wynik hokejowi. Już w pierwszych minutach mogło być 2 :0 dla Zawiszy ale nie było, później A.Aleksander staje w akcji 200% ale nie strzela dobitka z przewrotki tez nie daje efektu, później zawisza miała systuacje 100% jednak M.Kozioł wykazał sie refleksem. Nastepnie dośrodkowanie z rzutu rożnego Midzierski minimalnie chybił. W drugiej połowe strzał z 35 metrów Gawęckiego dałby bramke gdyby nie dobrze dysponowany tego dnia.    Wymiana ciosow trwa i trwa aż nadeszła 81 minuta R.Leśniewski . Gospodarze nie zdołali sie podniesć z kolan

Składy:

Sandecja Nowy Sącz: Kozioł-Fechner(45 Janić) Frohlich Midzierski Woźniak – Makuch Gawęcki Burkhardt(83 Durić) Wiśniewski(69 Chmiest) Jedrzejaowki – Aleksandrer

Zawisza Bydgoszcz: Witan- Ilków-Gołąb Hrymowicz Skrzyński Oleksy – Jackiewicz         (77 Masłowsk) Jankowski(29 Piętka) Ekwueme Wójcicki Błąd –  Leśniewski( 90 Chałas)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>