2011/2012

Tabela

Grupa A

Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt
1 3f T 4 3 1 0 25:169 10
2 3i T 4 2 1 1 12:93 7
3 1j T 4 2 0 2 19:190 6
4 1i T 4 1 0 3 7:10-3 3
5 1t T 4 1 0 3 11:20-9 3

Grupa B

Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt
1 3e T 4 4 0 0 22:319 12
2 2t T 4 3 0 1 22:139 9
3 3k ZS 4 2 0 2 18:126 6
4 1b LO 4 1 0 3 9:18-9 3
5 3g T 4 0 0 4 4:29-25 0

Grupa C

Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt
1 1g T 4 3 1 0 22:1210 10
2 2i T 4 3 0 1 19:118 9
3 2c LO 4 2 0 2 28:1315 6
4 2g T 4 1 1 2 15:28-13 4
5 1e T 4 0 0 4 0:20-20 0

 

Faza pucharowa

Ćwierćfinały:

Nr 1. zespół Wynik
2. zespół Data rozegrania
1 3fT 3:6 2tT 20 czerwca 2012 r.
2 3eT 5:3 3iT 20 czerwca 2012 r.
3 1gT -:- 3kZS 19 czerwca 2012 r.
4 2cLO -:- 2iT 19 czerwca 2012 r.
3fT : 2tT – 3:6
3fT (Czachor K. 1 żółta kartka, Mróz P. 2)
2tT (Ozga M. 1 żółta kartka, Majka J. 3, Groń J. 1, Hajduk K. 1)
3eT : 3iT – 5:3
3eT (Motak B. 2, Matusik K. 1, Pancerz T. 2, Marszałek P. żółta kartka)
3iT (Klimek K. 3)
1gT : 3kZSZ 5:0 (walkower)
2cLO : 2iT – 3:0
2cLO (Kumor W. 3)

PÓŁfinały:

Nr 1. zespół Wynik
2. zespół Data rozegrania
1 2cLO 4:3 1gT 26 czerwca 2012 r.
2 2tT 5:2 3eT 26 czerwca 2012 r.
2cLO : 1gT – 4:3
2cLO (Kumor W. 3, Wiewiór Ł. 1)
1gT ( Kwak K. 1, Bartkowski P. 2)
2tT : 3eT – 5:2
2tT (Marka J. 4, Ozga M. 1, Gromala R.)
3eT (Burnagiel K. 1 żółta kartka, Matusik K. 1 żółta kartka)

finaŁ:

2cLO : 2tT – 2:4
2cLO (Firlej D. 1, Wiewiór Ł. żółta karta, Kumor W. 1)
2tT (Ozga M. 1, Groń J. 1 żółta kartka, Gromala R. żółta kartka, Majka J. 2)
Ligę Elektryka w sezonie 2011/2012 wygrała klasa 2tT.
Królem strzelców został Wojciech Kumor (2cLO). Gratulacje!

1gT : 3kZSZ 5:0 (walkower)

 

Strzelcy

ZawodnikDrużynaBramki
Kumor W.2c LO15
Majka J.2t T14
Grędziak D.3f T12
Ozga M.2t T10
Motak B.3e T9
Fiut M.1t T8
Plata M.2i T8
Wiewiór Ł.2c LO6
Groń J.2t T6
Juszyński K.1j T6
Gardoń B.1j T6
Kotarba P.3i T6
Bartkowski P.1g T5
Mróz P.3f T5
Czachor K.3f T5
Oleksy1g T5
Wielowski Ł.2c LO5
Pancerz T.3e T4
Zaczyk M.1g T4
Nędza D.2g T4
Janur3k ZS4
Stanek A.2g T3
Matusik K.3e T3
Gręblowski K.2g T3
Firlej D.2c LO3
Klimek K.3i T3
Kwak K.1g T3
Kafliński2c LO3
Popiół M.3f T3
Lorczyk3f T3
Pawłowski3k ZS3
Gromala R.2t T3
Plata G.3k ZS3
Grędziak K.2i T3
Bodziony K.3i T2
Biskup3k ZS2
Musiał1b LO2
Sekuła M3g T2
Bielak A.1b LO2
Ogorzały D.2i T2
Damian R.1j T2
Bober J.3e T2
Krawczyk T.1g T2
Krok3i T2
Nesing R.1j T2
Salamon E.1i T2
Wolak P.1i T2
Zieliński S.1t T2
Pitner2c LO1
Gromala J.2t T1
Gordoń1j T1
Kożuch A.2i T1
Hajduk K.2t T1
Wojtas J.3g T1
Burnagiel K.3e T1
Gądek3i T1
Klimek2c LO1
Kurdziel K.2i T1
Gierczyk M.3g T1
Zdunek R.1j T1
Kawalec J.1i T1
Cięciwa W.1g T1
Klag2i T1
Groń3k ZS1
Ziaja P.3i T1
Marmol Ł.1j T1
Mól A.1t T1
Gawron B.2c LO1
Nowak A.1i T1
Horowski A.1i T1

 

Kartki

ZawodnikDrużynaCzerwoneŻółte
Groń J.2t T3
Ozga M.2t T3
Fiut1t T2
Czachor K.3f T2
Gordoń B.1j T1
Gabryś2k ZS1
Gordoń3j T1
Kafliński2c LO1
Wiewiór Ł.2c LO1
Dziedziak A.3k ZS1
Gierczyk M.3g T11
Gromala R.2t T1
Horowski1i T1
Gawron2c LO1
Cięciwa W.1g T1
Juszyński K.1j T1
Bielak A.1b LO1
Poręba J.3g T1
Mól A.1t T1
Kwak K.1g T1
Marszałek P.3e T1
Matusik K.3e T1
Burnagiel K.3e T1
Kręcioch A.1b LO1
Wojtas J.3g T1
Kołtuniak3i T1
Stanek2g T1
Zieliński S.1t T1
Musiał1b LO1
Klimek3i T1
Majka J2t T1
Zdunek R.1j T1

2cLO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>