Deutsch-Wagen-Tour 2010

Dnia 15.06.2010 odbyły się w naszej szkole warsztaty z języka niemieckiego w ramach projektu „Deutsch-Wagen-Tour” prowadzone przez lektora Pana Ryszarda Maj. Impreza rozpoczęła się o godz. 9 w swietlicy szkolnej....

Dnia 15.06.2010 odbyły się w naszej szkole warsztaty z języka niemieckiego w ramach projektu „Deutsch-Wagen-Tour” prowadzone przez lektora Pana Ryszarda Maj. Impreza rozpoczęła się o godz. 9 w swietlicy szkolnej. Przy okazji tej akcji klasy bioršce udział w warsztatach mogły obejrzeć dwie bajki w polsko-niemieckiej wersji „Schneewittchen” – zaprezentowane przez klasę II G TZ pod kierunkiem Pani Magdaleny Bochniarz i Pani Alicji Baran oraz „Rotkäppchen” – klasa III B TZ pod kierunkiem Pani Edyty Kajder. Przed widowniš wystšpiły również dwie uczennice z klasy II A LO – opiekun Pani Monika Wójcik, które zaspiewały piosenkę „Moskau”.

Więcej informacji na blogu prowadzonym przez Pana Maj: http://blog.goethe.de/deutsch-wagen-tour/categories/1-Kielce.

Miłej lektury… natürlich auf Deutsch?

Poniżej kilka zdjęć

Daniel Martuszewski

Autor pasjonuje się tworzeniem serwisów i aplikacji internetowych. Współtworzył ten serwis. Zaprasza na swojego Facebook-a