Wyniki interaktywnego konkursu UNDERSTAND

Dnia 08.12.2016r. odbył się interaktywny konkurs języka angielskiego UNDERSTAND. Najlepsze wyniki w naszej szkole w poszczególnych kategoriach wiekowych uzyskali następujący uczniowie: Jakub Adamik kl. 1t 1. miejsce w województwie Adrian...
Dnia 08.12.2016r. odbył się interaktywny konkurs języka angielskiego UNDERSTAND. Najlepsze wyniki w naszej szkole w poszczególnych kategoriach wiekowych uzyskali następujący uczniowie:
Jakub Adamik kl. 1t 1. miejsce w województwie
Adrian Dunajewski kl. 3m 1. miejsce w województwie i 8. miejsce w kraju
Tomasz Górowski k. 4t 4. miejsce w województwie
Ponadto z bardzo dobrym i dobrym rezultatem konkurs ukończyli: Marcin Czaja kl. 1j, Adrian Smoła kl. 3i, Mateusz Żabiński kl. 3t, Michał Bar kl. 3i, Karol Wnęk kl. 3t, Dawid Potoczek kl. 3i, Artur Połeć kl. 3m oraz Karol Waligóra kl. 2k.
Gratulujemy!

karolke