„DEUTSCH IN DER HAUPTROLLE” – „Niemiecki w roli głównej”

Dn. 31.03.2017 odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w I edycji Międzyszkolnego Konkursu na Film lub Prezentację Multimedialną w Języku Niemieckim „DEUTSCH IN DER HAUPTROLLE” – „Niemiecki w roli...

Dn. 31.03.2017 odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w I edycji Międzyszkolnego Konkursu na Film lub Prezentację Multimedialną w Języku Niemieckim „DEUTSCH IN DER HAUPTROLLE” – „Niemiecki w roli głównej” organizowanego przez II LO w Nowym Sączu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

Filmik nakręcony przez uczniów kl. II m Bartosza Mrówkę, Jakuba Świebockiego  i Kacpra Trzajnę
zdobył główną nagrodę (ex  aequo) w tym konkursie (w kategorii szkół ponadgimnazjalnych).

Gratulujemy!

opiekun: p. Alicja Baran

karolke