Dzień Języków Obcych

Dn. 01.06.2017 (czwartek) odbędzie się w naszej szkole Dzień Języków Obcych, w ramach którego planujemy m.in. różne gry i zabawy językowe, karaoke, konkurs znajomości języka angielskiego z elementami wiedzy o...

Dn. 01.06.2017 (czwartek) odbędzie się w naszej szkole Dzień Języków Obcych, w ramach którego planujemy m.in. różne gry i zabawy językowe, karaoke, konkurs znajomości języka angielskiego z elementami wiedzy o  krajach anglojęzycznych oraz konkurs wiedzy na temat krajów niemieckiego obszaru językowego.

Startujemy o  godz. 8.50, zakończenie o godz. 11.30.

Na świetlicy szkolnej odbędzie się koncert piosenki obcojęzycznej.

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy w tym dniu do udziału w konkursie, jakiego jeszcze u nas nie było.

1.Konkurs odbędzie się dn. 01.06.2017 i jest skierowany dla uczniów Zespołu Szkół Elektryczno-   Mechanicznych w Nowym Sączu.

2. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie widocznych elementów garderoby we wszystkich barwach znajdujących się na fladze jednego z krajów niemieckojęzycznych lub anglojęzycznych.

3. Uczniowie spełniający warunki (patrz pkt. 2) zgłaszają się w godz. 8.50-10.25 do internatu, gdzie w jednej z sal językowych będą znajdować się  dwie urny (kraje niemieckojęzyczne oraz kraje anglojęzyczne), do których wrzucą kupon ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

4. Losowanie nagród odbędzie się na przerwie ok. godz. 10.30.

5. Dla zwycięzców w każdej z dwóch  kategorii (kraje niemieckojęzyczne oraz kraje anglojęzyczne) przewidziano nagrody rzeczowe.

karolke