Finał VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego DUET

26 kwietnia 2017r. zakończył się VII Międzyszkolny Konkurs Lingwistyczny „DUET” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowany przez Instytut Języków Obcych PWSZ w Nowym Sączu. Łącznie w trzech etapach wzięło udział ponad 700 uczniów...

26 kwietnia 2017r. zakończył się VII Międzyszkolny Konkurs Lingwistyczny „DUET” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowany przez Instytut Języków Obcych PWSZ w Nowym Sączu. Łącznie w trzech etapach wzięło udział ponad 700 uczniów z 35 szkół ponadgimnazjalnych z pięciu powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego, nowotarskiego oraz bocheńskiego.

W kategorii język angielski i język niemiecki:

I miejsce:

  • Arkadiusz Chudy klasa 3t
    129 pkt, Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu

II miejsce:

  • Adrian Dunajewski klasa 3m
    125 pkt, Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu

W klasyfikacji zbiorowej szkół:

II miejsce:

  • Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu –   8 pkt

Wręczenie nagród odbędzie się 02.06.2017r. podczas Dnia Kultury Języka w siedzibie IJO PWSZ w Nowym Sączu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

karolke