Zapraszamy do udziału w konkursach z języka niemieckiego

Dnia 30.10.2017 (poniedziałek) zostanie przeprowadzony w naszej szkole po raz pierwszy Konkurs z języka niemieckiego Weltsprachen Abitur. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i jest organizowany przez Wydawnictwo Synapsa Sp. z o.o....

Udział w konkursie wynosi 9 zł.

Zgłoszenia do 17.10.2017 (wtorek).

Szczegółowe informacje u p. Alicji Baran oraz na www.wydawnictwo-synapsa.pl

———————————————————————————————————————————————

Dnia 15.11.2017 (środa) w godz. 13.00-14.00 odbędzie się XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego ”DEUTSCHFREUND” organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów-JERSZ.  Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych test konkursowy jest testem wielokrotnego wyboru.

Wpisowe wynosi 9 zł.

Zgłoszenia do 24.10.2017 (środa).

Szczegółowe informacje u p. Alicji Baran oraz na www.jersz.pl

——————————————————————————————————————————————-

Dnia 07.12.2017 (czwartek) odbędzie się II edycja konkursu „VERSTEHEN”. Jest to konkurs interaktywny, polegający na słuchaniu treści w języku niemieckim i udzielaniu odpowiedzi. Konkurs zostanie przeprowadzony w pracowni komputerowej – każdy uczeń musi mieć ze sobą słuchawki.

Rozpoczęcie konkursu:  godz. 8.00 (uczestnik ma maksymalnie 60 minut na rozwiązanie zadań).

Płatność  wynosi  9 zł.

Zgłoszenia do 28.11.2017 (wtorek).

Szczegółowe informacje  u p. Alicji Baran oraz na www.mogalo.pl

karolke