Wyniki III edycji konkursu „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę”

W maju 2018 r. nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie w ramach trzeciej edycji projektu „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę” realizowanego przez Goethe – Institut we...

W maju 2018 r. nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie w ramach trzeciej edycji projektu „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę” realizowanego przez Goethe – Institut we współpracy z wydawnictwem Lektorklett. Praca konkursowa polegała na nakręceniu filmu reklamowego promującego język niemiecki i nawiązującego do tematu: „Warum Deutsch?”. Filmik nakręcili uczniowie z kl. III m: Łukasz Orzeł, Krzysztof Rzońca i Jakub Świebocki.

Z radością informujemy, że nasza szkoła jest jedną ze szkół nagrodzonych w tym konkursie. Otrzymaliśmy pakiet z materiałami dydaktycznymi (Box Erlebnisreise), który zawiera m.in. gry językowe, plakaty, karty pracy do wykorzystania w nauce języka niemieckiego.

Gratulujemy! J

karolke