Berlin i Poczdam podbici! 74 uczniów Elektryka na wycieczce w Niemczech

Aktualności

🇩🇪 Pozdrowienia ze słonecznego Berlina i Poczdamu!

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia • Maj 2026 • Berlin / Poczdam, Niemcy

Kolejna wycieczka za nami! Tym razem uczniowie „Elektryka” wyruszyli na zwiedzanie 🇩🇪 Berlina i Poczdamu. W wyjeździe uczestniczyła ekipa aż 74 uczniów z klas 3g, 3d oraz 3p.

🧑‍🏫 Opiekunowie wycieczki

  • p. Anna Chronowska
  • p. Edyta Nowak
  • p. Tadeusz Zawiślan
  • p. Łukasz Jurczak
  • p. Piotr Obrzut

🏙️ Berlin

Spacerowaliśmy po Berlinie, poznawaliśmy najważniejsze zabytki i miejsca związane z historią oraz kulturą Niemiec, a także ciekawostki o mieście.

🏰 Poczdam

Poczdam zachwycił uczestników piękną architekturą, pałacami i wyjątkową atmosferą.

📸
Zwiedzanie zabytków
🤝
Integracja
📚
Nowe doświadczenia

Wyjazd był świetną okazją do zdobywania nowych doświadczeń, poszerzania wiedzy oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze 😊

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom za wspólny czas! 🇩🇪

Elektryk nie zwalnia tempa – kolejne krajowe i europejskie przygody przed nami! 🌍✨