🇩🇪 Pozdrowienia ze słonecznego Berlina i Poczdamu!
Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia • Maj 2026 • Berlin / Poczdam, Niemcy
Kolejna wycieczka za nami! Tym razem uczniowie „Elektryka” wyruszyli na zwiedzanie 🇩🇪 Berlina i Poczdamu. W wyjeździe uczestniczyła ekipa aż 74 uczniów z klas 3g, 3d oraz 3p.
🧑🏫 Opiekunowie wycieczki
- p. Anna Chronowska
- p. Edyta Nowak
- p. Tadeusz Zawiślan
- p. Łukasz Jurczak
- p. Piotr Obrzut
🏙️ Berlin
Spacerowaliśmy po Berlinie, poznawaliśmy najważniejsze zabytki i miejsca związane z historią oraz kulturą Niemiec, a także ciekawostki o mieście.
🏰 Poczdam
Poczdam zachwycił uczestników piękną architekturą, pałacami i wyjątkową atmosferą.
📸
Zwiedzanie zabytków
🤝
Integracja
📚
Nowe doświadczenia
Wyjazd był świetną okazją do zdobywania nowych doświadczeń, poszerzania wiedzy oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze 😊
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom za wspólny czas! 🇩🇪











