⚡ Nagrody na Politechnice Warszawskiej – nasi uczniowie wyróżnieni!
Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia • 27 maja 2026 • Politechnika Warszawska
27 maja 2026 r. na Politechnice Warszawskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i finalistom ogólnopolskich olimpiad technicznych. Wśród nagrodzonych znaleźli się reprezentanci naszej szkoły! 👏⚡
📌 Osiągnięcia naszych uczniów
🔹 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Energetycznej „EUROELEKTRA” – grupa elektryczna:
- 🏆 Łukasz Mucha – Laureat, 1. miejsce w Polsce
- 🏅 Patryk Malec – Finalista, 4. miejsce w Polsce
🔹 Ogólnopolska Olimpiada Elektromelektromechatron – grupa elektroniczna:
- 🏅 Patryk Malec – Finalista
🎓 Wykład inauguracyjny
W ramach wydarzenia uczniowie uczestniczyli również w wykładzie pt. „Koszmarne sny METROLOGÓW”, który wygłosił doc. dr inż. Wojciech Urbański, prof. UTA.
Serdecznie gratulujemy uczniom oraz nauczycielom przygotowującym do olimpiad i życzymy kolejnych sukcesów!
