Podwójne wyróżnienie Magdy Garguli w Konkursie Literackim „Piękno Małopolski”

Aktualności

📚✨ Podwójne wyróżnienie w Konkursie Literackim „Piękno Małopolski”!

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia • 27 maja 2026 • Małopolskie Centrum Kultury Sokół

27 maja 2026 r. w Małopolskim Centrum Kultury Sokół odbył się uroczysty finał VI edycji Konkursu Literackiego „Piękno Małopolski – słowem opisane”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem – nadesłano aż 336 utworów autorstwa 203 twórców piszących prozą i poezją.

Magda Gargula
kl. 2p • grupa wiekowa 13–17 lat
🏆
Wyróżnienie
kategoria PROZA
🏆
Wyróżnienie
kategoria POEZJA

Serdecznie gratulujemy Magdzie talentu, wrażliwości literackiej i pięknego sukcesu! 👏📖

Opiekun uczennicy: p. Renata Kruk

Życzymy kolejnych inspiracji i dalszych sukcesów! ✨