III miejsce Magdy Garguli w konkursie na zabytkową lokomotywę w druku 3D!

Aktualności

🚂🖨️ III miejsce w konkursie na zabytkową lokomotywę w druku 3D!

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia • Rok Sądeckich Kolejarzy 2026 • Pałac Młodzieży

Promocja naszej szkoły i nowoczesnych kierunków kształcenia przynosi kolejne sukcesy! 👏🎉

Nasza uczennica Magda Gargula zajęła III miejsce w konkursie organizowanym przez Pałac Młodzieży, przygotowanym w związku z ustanowieniem przez sądeckich radnych roku 2026 Rokiem Sądeckich Kolejarzy. 🚂

🥉
Magda Gargula
kl. 2p
III MIEJSCE
Konkurs na zabytkową lokomotywę w druku 3D

Konkurs skierowany był do miłośników projektowania oraz wykonywania prac w technologii druku 3D. Sukces naszej uczennicy to kolejny dowód na to, że rozwijanie nowoczesnych kompetencji i kreatywności przynosi świetne efekty! 💡🖨️

Opiekunowie projektu:

  • 🔹 p. Dominik Pres
  • 🔹 p. Kamil Wojnarowski