🏆⚽ MISTRZOSTWO NOWEGO SĄCZA W PIŁCE NOŻNEJ „6″!
Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia • Finał Mistrzostw Nowego Sącza
Sensacja! Ogromny sukces naszej szkolnej drużyny! 💪🔥
Nasi zawodnicy zdobyli Mistrzostwo Nowego Sącza w piłce nożnej „6″, a w wielkim finale pokonali faworyzowane Liceum Sportowe! 👏⚽
Mistrz Nowego Sącza
🏆
ZSEM ELEKTRYK
To efekt dobrej gry, zaangażowania i prawdziwego ducha zespołu. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych piłkarzy, którzy pokazali, że determinacja i wiara we własne możliwości mogą prowadzić do wielkich zwycięstw. 🥇
⚽ SKŁAD MISTRZOWSKIEJ DRUŻYNY
🧤 Basiaga
Bartosz
Bartosz
⚽ Ciapała
Krystian
Krystian
⚽ Groń
Hubert
Hubert
⚡ Klimek
Kacper
Kacper
⚡ Michalik
Maksymilian
Maksymilian
⚡ Myjak
Oskar
Oskar
⚽ Szczepański
Stanisław
Stanisław
⚽ Wielosik
Filip
Filip
⚡ Zwolenik
Jakub
Jakub
Trener / Opiekun: p. Marcin Bochniarz
Serdecznie gratulujemy całej drużynie i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych!
🔜 Już w środę w Limanowej – trzymamy kciuki! ❤️🤍






