Sensacja! Mamy Mistrzostwo Nowego Sącza w Piłce Nożnej „6”!

Aktualności

🏆⚽ MISTRZOSTWO NOWEGO SĄCZA W PIŁCE NOŻNEJ „6″!

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia • Finał Mistrzostw Nowego Sącza

Sensacja! Ogromny sukces naszej szkolnej drużyny! 💪🔥

Nasi zawodnicy zdobyli Mistrzostwo Nowego Sącza w piłce nożnej „6″, a w wielkim finale pokonali faworyzowane Liceum Sportowe! 👏⚽

Mistrz Nowego Sącza
🏆
ZSEM ELEKTRYK

To efekt dobrej gry, zaangażowania i prawdziwego ducha zespołu. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych piłkarzy, którzy pokazali, że determinacja i wiara we własne możliwości mogą prowadzić do wielkich zwycięstw. 🥇

⚽ SKŁAD MISTRZOWSKIEJ DRUŻYNY

🧤 Basiaga
Bartosz
⚽ Ciapała
Krystian
⚽ Groń
Hubert
⚡ Klimek
Kacper
⚡ Michalik
Maksymilian
⚡ Myjak
Oskar
⚽ Szczepański
Stanisław
⚽ Wielosik
Filip
⚡ Zwolenik
Jakub
Trener / Opiekun: p. Marcin Bochniarz

Serdecznie gratulujemy całej drużynie i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych!

🔜 Już w środę w Limanowej – trzymamy kciuki! ❤️🤍

ZSEM MISTRZEM! 🏆⚽🔥