Logo ZSEM

Zespół Szkół
Elektryczno-Mechanicznych

w Nowym Sączu

Poznaj nas

aktualności

Grzegorz Gabryś z 2m - Mistrz Województwa Małopolskiego

17. października 2019

... w pchnięciu kulą 5 kg. Grzegorz pchnął na odległość 13,23 m podczas Wojewódzkiej Indywidualnej LA w Tarnowie.

Brawo !!! Gratulacje !!!

opiekun: Laura Wontorczyk

SKLEPIK NIECZYNNY

... w dniach: 18. X (piątek) i 21. X (poniedziałek)!

OWT - KONIEC REJESTRACJI !!!

17. październik 2019

Rejestracja uczestników Olimpiady Wiedzy Technicznej
kończy się dziś o godzinie 9:00.

OWT - godziny i sale

16. października 2019

Godzina 8:00
Pracownia elektryczna 1
KLASA 2F
1CisowskiŁukasz
2KrężelArkadiusz
3KuklaTomasz
4MidaBartłomiej
5OgorzałekMateusz
6PustułkaJakub
7SalamonTomasz
8SzlagDawid
9TarczońMichał
Godzina 8:00
Pracownia elektryczna 2
KLASA 2G
1HemperekMichał
2KruczekKacpar
3MaślankaTomasz
4MazurKacper
5PorębaKarol
6SiutaKacper
7SzczerbaMateusz
8SzlagMateusz
9TomasiakMateusz
10WnękMateusz
Godzina 8:00
Pracownia automatyki
KLASA 2M
1GABRYŚGRZEGORZ
2KRAKOWSKAALEKSANDRA
3KRAWCZYKMICHAŁ
4KROKPAWEŁ
5KUCHNIAMICHAŁ
6NOSALJAKUB
7POPARDOWSKIŁUKASZ
8PUSTUŁKAMIŁOSZ
9SOŁTYSSZYMON
10SUŁOWICZDANIEL
11ŚWIGUTDAWID
12TOKARCZYCZSZCZEPAN
13WŁODARCZYKMATEUSZ
14WOJTYCZKAMATEUSZ
Godzina 8:00
Pracownia informatyki 108
KLASA 3M
1BACZYŃSKIDAWID
2FURTAKKRZYSZTOF
3KALISZMATEUSZ
4ŁOŚKOMATEUSZ
5MIGACZMATEUSZ
6WĄSIKKAROL
KLASA 3G
7BielWojciech
8BołozKamil
9DurasikŁukasz
10GądekMarcel
11GromalaKacper
12JurekSzczepan
13KantorPaweł
14KonopkaJakub
Godzina 8:00
Pracownia informatyki 109
KLASA 3G
1KubiszIreneusz
2LasakGrzegorz
3MikołajczykWojcich
4OgorzałyMateusz
5PiątekKacper
6PulitDawid
7RembilasSzymon
8SmajdorAdam
9SowaPaweł
10StasianekArkadiusz
11WiktorowskiDawid
KLASA 3F
12FIUTŁUKASZ
13FLOREKMATEUSZ
14GRÓDEKDAMIAN
Godzina 10:00
Pracownia elektryczna 1
KLASA 3F
1KALISZKAMIL
2KOŁBONMIKOŁAJ
3KOWALIKPRZEMYSŁAW
4KRÓLWIKTOR
5LISSZYMON
6ŁACNYMACIEJ
7MITUŚTOMASZ
8SIWAKTOMASZ
9SZYRSZEŃTOMASZ
Godzina 10:00
Pracownia elektryczna 2
KLASA 3F
1WARZYCKIKONRAD
2WIECZOREKSZYMON
KLASA 3M
3BACZYŃSKIDAWID
4FURTAKKRZYSZTOF
5KALISZMATEUSZ
6ŁOŚKOMATEUSZ
7MIGACZMATEUSZ
8WĄSIKKAROL
Godzina 10:00
Pracownia automatyki
KLASA 4E
1KOSMYDELJAKUB
2KOWALCZYKPAWEŁ
3KUBIKMICHAŁ
4MACIASZRAFAŁ
5MRÓZMATEUSZ
6PĘKALAADAM
7PLATAGRZEGORZ
8PORĘBSKIJAKUB
9SACHAJAKUB
KLASA 4G
10DudkaKarol
11ŁatkaSebastian
12SzlagGrzegorz
13ZwolenikPaweł
Godzina 10:00
Pracownia informatyczna 108
KLASA 4M
1DeskaMarcin
2GołyźniakJan
3IwańskiMichał
4JanikAndrzej
5JurkowskiDaniel
6KlimekJakub
7KosakowskiKamil
8KrokHubert
9KurowskiDaniel
10LesniakDominik
11LupaDawid
12MurerMikołaj
13PrusakWitold
Godzina 10:00
Pracownia informatyczna 109
KLASA 4M
1RamsMateusz
2SkrzypiecAleksander
3WęgrzynSebastian
4WnękDamin
KLASA 4T
5BuczekJakub
6CzajaMichał
7JabłońskiKrzysztof
8KozłeckiTomasz
9PiwowarPiotr
10SekułaAdrian
11SmiałekPaweł
12SwiderPrzemysław
Królewska Gra w sądeckim Elektryku

16. października 2019

Przypominamy, że w sobotę w sali gimnastycznej o godzinie 8:00 rozpoczyna się XII Memoriał Jana Borka, w ramach którego odbędzie się turniej szachowy dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz turniej typu open. Serdecznie zapraszamy miłośników szachów.

plakat
pokaż więcej
partnerzy
merula.plm-model.euszkoltur.pl