Logo ZSEM

Zespół Szkół
Elektryczno-Mechanicznych

w Nowym Sączu

aktualności

BEZPIECZNE WAKACJE 2020

24. czerwca 2020

Wakacje 2020 będą inne niż zwykle, bo wszyscy musimy nauczyć się nowych zasad bezpieczeństwa i wyrobić w sobie nawyki, które pomogą nam chronić się przed korona wirusem. Pamiętajcie o bezwzględnej higienie i innych nadzwyczajnych środkach ostrożności rekomendowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministra Zdrowia.

Safety first - mawiają amerykanie - Po pierwsze bezpieczeństwo i nie możemy o tym zapominać. Zasady przebywania w miejscach publicznych obowiązują również w wakacje! Myjmy często dłonie, korzystajmy z żelów antybakteryjnych, zachowujmy odpowiednie odległości i nie zapominajmy o maseczkach.

Dobiegł końca kolejny rok, wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności.

Nareszcie długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i nauczycieli. Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Zwracajcie uwagę na zagrożenia podczas wypoczynku, aby po powrocie do szkoły mieć tylko dobre wspomnienia.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń.

Pamiętaj o bezpieczeństwie podczas wakacji!!! Poczytaj w załączonych prezentacjach tu i tu o bezpieczeństwie nad wodą i w górach :) bądź bezpiecznie aktywny, dbaj o zdrowie swoje i innych, odpocznij - miłych, fajnych, ciekawych aktywnych WAKACJI !!!!!!

Staże wakacyjne - listy

18. czerwca 2020

Uczniowie z listy rezerwowej będą kwalifikowani w przypadku rezygnacji zakwalifikowanego ucznia, rezygnacji pracodawcy lub wykluczenia ucznia z powodu nieobecności na spotkaniu organizacyjnym w dniu 26. czerwca.

lista zakwalifikowanych na staże 2020 (pdf)

lista rezerwowa (pdf)

Staże wakacyjne !!!

9. czerwca 2020

W związku z nową realizacją projektu pn. „Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych w obszarze elektryczno-elektronicznym”, do 17. czerwca (środa) do godziny 12:00 uczniowie tegorocznych klas 1, 2 i 3 naszej szkoły mogą składać dokumenty na wakacyjne staże. Na etapie rekrutacji uczeń składa wypełniony FORMULARZ REKRUTACYJNY oraz dokument pod nazwą: INFORMACJE O PRACODAWCY UCZNIA (obowiązkiem ucznia jest znalezienie sobie pracodawcy).

Nasza szkoła na tegoroczne staże dysponuje 69 miejscami. Podstawowym kryterium zakwalifikowania się na staż - w przypadku większej liczby uczniów - jest średnia ocen ze wszystkich przedmiotów oraz ocena zachowania, uzyskane za poprzedni rok szkolny (uczniowie klas pierwszych wpisują dane z pierwszego półrocza). Lista zakwalifikowanych na staże opublikowana będzie 18. czerwca w godzinach południowych. Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły, u pedagoga szkolnego lub drogą mailową (skany dokumentów) na adres szkoły: elektryk@edu.nowysacz.pl. Uczniowie wysyłający skany zobowiązani są do przyniesienia ze sobą 26. czerwca oryginałów zeskanowanych dokumentów.
pokaż więcej
partnerzy
merula.plm-model.euszkoltur.plwsb-nlu.edu.pl