Logo ZSEM

JESIENNY RAJD ELEKTRYKA

26-27. września 2019

HASŁO: „TYLKO MY I GÓRY”

Serdecznie zapraszamy do udziału nauczycieli i uczniów w corocznym Rajdzie Elektryka tym razem pod hasłem: „Tylko My i Góry”. Celem rajdu jest propagowanie bezpiecznego wędrowania na szlakach i zasad ekoturystyki.

Zapraszamy do udziału w konkursach rajdowych:

1. Konkurs na projekt znaczka turystycznego - termin oddania do 18. września
  2. Konkurs na projekt plakatu turystycznego - termin oddania do 20. września
  3. Konkurs medialny – relacja z rajdu (galeria fotografii, film, prezentacja multimedialna) termin oddania do 10. października.

Zapraszamy, cenne nagrody !!!

Organizatorzy:
Szkolne Koło Turystyczno–Krajoznawcze Ekoturysta
A.Chronowska
Z.Durlak
M.Czaja

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Sądecki Elektryk
„To nie sztuka być turystą, lecz Turystą być - to sztuka”
przy wsparciu finansowym Miasta Nowego Sącza.
80. rocznica śmierci Generała Józefa Kustronia

16. września 2019

16. września uczcimy 80. rocznicę śmierci Generała Józefa Kustronia - patrona naszej szkoły:

9:00 - złożenie kwiatów na grobie Generała na cmentarzu komunalnym

12:00 - uroczystości pod pomnikiem Generała przed budynkiem szkoły

13:00 - w Auli PWSZ - budynek biblioteki (Al.Wolności 40):
- okolicznościowa wystawa
- prelekcje historyczne
- ślubowanie klas pierwszych
- część artystyczna
Egzaminy Goethe-Institut

11. września 2019

W czerwcu 2020 roku zostaną przeprowadzone w naszej szkole egzaminy Goethe-Institut.
Począwszy od września 2019 roku chętni uczniowie, którzy chcą uzyskać międzynarodowy certyfikat i w ten sposób potwierdzić swoją znajomość języka niemieckiego na wybranym poziomie, będą mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach przygotowujących do tych egzaminów. Zajęcia będą prowadzone przez nauczycieli języka niemieckiego z naszej szkoły.

Szczegółowych informacji udzielają: p. Alicja Baran, p. Edyta Kajder, p. Magdalena Tutka oraz p. Monika Wójcik.
AKTUALNA DOKUMENTACJA - CKZ, Małopolska - fundusze europejskie

10. września 2019

W związku z kontynuacją projektu finansowanego z funduszy europejskich oraz możliwością uczestniczenia uczniów naszej szkoły w różnego rodzaju kursach zawodowych, zamieszczamy aktualną, niezbędną do tego dokumentację.
Małopolska Chmura Edukacyjna

9. września 2019

W dniach 9-13. września br. trwa nabór na zajęcia on-line realizowane w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w roku szkolnym 2019/20. W zajęciach może wziąć 15 uczniów. Ze względów organizacyjnych i programowych tegoroczne zajęcia on-line idealnie pasują do klas trzecich technika mechatronika - nie wyklucza to jednak udziału uczniów z innych klas. Zainteresowani udziałem w w/w zajęciach proszeni są o kontakt z P. Krzysztofem Jaworskim lub Dyrektorem ZSE-M, a także o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa oraz dokumentacją rekrutacyjną.
pokaż więcej
partnerzy