<<< nowsza starsza >>>

Ranking Perspektyw: II Technikum w Polsce! Brawo My!

27. stycznia 2021

W tym wyjątkowo trudnym roku
Byli i obecni uczniowie, pokazali na co ich stać...
II najlepsze Technikum w Polsce
Teraz już wiemy, że to jest możliwe,
Wiemy, na co jest Nas wszystkich stać,
Jak miło widzieć twarze szczęśliwe,
Trzeba z siebie tylko wszystko dać.
a póki co... cieszymy się!!!

Był to rok wyjątkowy. Jeszcze kilka miesięcy, tygodni temu, nikt nie wyobrażał sobie, w jaką edukacyjną podróż wspólnie wyruszymy.

Los postawił Nas wobec wielkiego wyzwania , którym musieli sprostać zarówno Uczniowie, jak i Nauczyciele, Pracownicy szkoły oraz Rodzice. Sytuacja wymusiła na nas zmianę dotychczasowego sposobu uczenia i wychowywania. W dodatku stało się to niemal z dnia na dzień - trudne czasy gdzie musicie #zostanwdomu #nośmaseczke - towarzyszy nam do dziś

TYM BARDZIEJ CIESZY II MIEJSCE w Rankingu Najlepszych Techników w Polsce

Serdecznie dziękujemy Wam ubiegłorocznym maturzystom, wszystkim finalistom i laureatom Olimpiad Przedmiotowych, wszystkim uczniom – za wyniki w nauce, wyniki maturalne - sukcesy !!!!!

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim Nauczycielom, Dyrekcji za wielki trud i współpracę w realizacji zadań w tej nowej, nieprzewidzianej sytuacji, za wzajemne wspieranie się w rozwiązywaniu problemów, otwartość na szybkie wprowadzanie nowych rozwiązań. Dzięki pasji, zaangażowaniu i wytężonej pracy Wszystkich mamy II miejsce w Polsce.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie wszystkim Pracownikom Szkoły a także Wam Rodzice, którzy wspieraliście uczniów i nas nauczycieli

Gratulujemy Wszystkim kolejnego sukcesu !!!!

"Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca,
a której nikt nikomu nie może odebrać"
- Ignacy Jan Paderewski

"Jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie”