nowsze (105-109)   wszystkie (109)

80. rocznica śmierci Generała Józefa Kustronia

16. września 2019

16. września uczcimy 80. rocznicę śmierci Generała Józefa Kustronia - patrona naszej szkoły:

9:00 - złożenie kwiatów na grobie Generała na cmentarzu komunalnym

12:00 - uroczystości pod pomnikiem Generała przed budynkiem szkoły

13:00 - w Auli PWSZ - budynek biblioteki (Al.Wolności 40):
- okolicznościowa wystawa
- prelekcje historyczne
- ślubowanie klas pierwszych
- część artystyczna
IV. Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

15. września 2019

Nasza szkoła bierze udział w 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego!
Walczymy o symulatory biznesu, dzięki którym będziemy się wcielać w role wirtualnych przedsiębiorców!
Zagłosuj i wspomóż nasz projekt. Więcej informacji u Szkolnego Koordynatora p. Małgorzaty Matląg.
Egzaminy Goethe-Institut

11. września 2019

W czerwcu 2020 roku zostaną przeprowadzone w naszej szkole egzaminy Goethe-Institut.
Począwszy od września 2019 roku chętni uczniowie, którzy chcą uzyskać międzynarodowy certyfikat i w ten sposób potwierdzić swoją znajomość języka niemieckiego na wybranym poziomie, będą mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach przygotowujących do tych egzaminów. Zajęcia będą prowadzone przez nauczycieli języka niemieckiego z naszej szkoły.

Szczegółowych informacji udzielają: p. Alicja Baran, p. Edyta Kajder, p. Magdalena Tutka oraz p. Monika Wójcik.
AKTUALNA DOKUMENTACJA - CKZ, Małopolska - fundusze europejskie

10. września 2019

W związku z kontynuacją projektu finansowanego z funduszy europejskich oraz możliwością uczestniczenia uczniów naszej szkoły w różnego rodzaju kursach zawodowych, zamieszczamy aktualną, niezbędną do tego dokumentację.
Małopolska Chmura Edukacyjna

9. września 2019

W dniach 9-13. września br. trwa nabór na zajęcia on-line realizowane w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w roku szkolnym 2019/20. W zajęciach może wziąć 15 uczniów. Ze względów organizacyjnych i programowych tegoroczne zajęcia on-line idealnie pasują do klas trzecich technika mechatronika - nie wyklucza to jednak udziału uczniów z innych klas. Zainteresowani udziałem w w/w zajęciach proszeni są o kontakt z P. Krzysztofem Jaworskim lub Dyrektorem ZSE-M, a także o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa oraz dokumentacją rekrutacyjną.

starsze (95-99)   wszystkie (109)