nowsze (223-227)   wszystkie (227)

Konkurs "Elektronika - by żyło się łatwiej" (Edycja 2020)

6. marca 2020

Nasi uczniowie Piotr Sokołowski 4i i Krzysztof Borek 2G znaleźli się w gronie 10 najlepszych twórców projektów technicznych z całej polski. Za swój projekt - SmartHive - zdobyli wyróżnienie 1 stopnia i cenne nagrody w postaci oscyloskopu, zestawu ewaluacyjnego z mikrokontrolerem STM32, zestawu do budowy drona oraz sterownika programowalnego S7-1200. Jury wybrało z pośród 70 projektów z całej polski 10 finałowych projektów. Więcej o konkursie można zobaczyć tutaj.
„Dumni z Ewangelii i z Polski”

4. marca 2020

04 marca br. w Tarnowie odbył się diecezjalny etap Olimpiady Teologii Katolickiej „Dumni z Ewangelii i z Polski”- Przemyśl 2020. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Przemek Kowalik z 3fT oraz Rafał Kiełbasa z 2jT. W olimpiadzie wzięło udział ok. 70 uczniów z całej naszej diecezji. Przemek Kowalik uplasował się w środku stawki, natomiast Rafał Kiełbasa zajął wysokie 5 miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy im za trud przygotowania!

Z naszych chłopaków zawsze możemy być dumni

Jerzy Talar

Szkolny Wolontariat ogłasza

3. marca 2020

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Wielkanocna Pomoc Polakom na Litwie w Solecznikach".
Do 20. marca 2020r. będą zbierane artykuły i przybory szkolne, żywność długoterminowa, nie zniszczone zabawki, rowery, książki oraz artykuły chemiczne i elektronarzędzia. Zbiórka ta ma na celu pomoc Polakom na Litwie. Prosimy o składanie datków w internacie szkoły.
AKCJA PROFILAKTYCZNA „Z NAMI BEZPIECZNIEJ”

2. marca 2020

... a konkretnie z zaprzyjaźnionym psem wilczurem ze Straży Granicznej, przeszkolonym do wykrywania narkotyków. Przy okazji odbyła się również prelekcja dla uczniów, oczywiście o szkodliwości niedozwolonych dla zdrowia substancji.

Dziękujemy przedstawicielom Straży Granicznej i czekamy na kolejną wizytę.
Stowarzyszenie Sądecki Elektryk ma szczęście do wybitnych programistów

Najpierw Dawid Szulc z klasy IV informatycznej przez kolejne miesiące prowadził zajęcia dla adeptów programowania, a teraz zgłaszają się kolejni chętni, by uczyć młodszych kolegów trudnej sztuki programowania. Piotr Piwowar i Paweł Śmiałek są uczniami klasy IV teleinformatycznej, laureatami wielu olimpiad. Oni nie muszą martwić się o egzaminy zawodowe, maturę czy indeks na najlepsze uczelnie techniczne, więc na koniec, aby zostawić w szkole jak najlepsze wspomnienia postanowili stać się wolontariuszami. Piotr i Paweł są skłonni pomagać nie tylko z programowania, ale również z matematyki i przedmiotów zawodowych w zakresie technik teleinformatyk. Zachęcamy szczególnie młodzież klas pierwszych i drugich i to nie koniecznie informatyków do skorzystania z tej możliwości. Przypominamy, że już w październiku odbędzie się II Maraton Programistyczny, gdzie można zabłysnąć ze swoimi umiejętnościami. Na marginesie dodam, że Piotr i Paweł startując razem w zespole w I Maratonie zajęli pierwsze miejsce. Podaję kontakt do obu kolegów:
Piotr - piotrek.piwowar2001@gmail.com
Paweł - p2vvel@gmail.com
Proszę nie zwlekać z nawiązaniem kontaktu.

starsze (213-217)   wszystkie (227)