nowsze (190-194)   wszystkie (199)

Komunikat OWT

Dodatkowe zajęcia z optymalizacji dla uczniów przygotowujących się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Technicznej odbędą się w dniu 3. stycznia (piątek) w sali nr 7 o godzinie 8:40.

Prowadzący: P. Łukasz Jurczak
Dodatkowe zajęcia dla olimpijczyków

30. grudnia 2019

z A.Kościółkiem odbędą się 30. grudnia 2019 (poniedziałek) o godzinie 9:00 w sali nr 14.
Komunikat PCK

30. grudnia 2019

Wkrótce na terenie obiektów naszej szkoły, na prośbę Małopolskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Krakowie zostanie postawiony pojemnik do zbiórki odzieży używanej.
PCK prowadzi zbiórkę tekstyliów do specjalnie oznaczonych pojemników, rozmieszczonych na terenie 16 województw. Gromadzone są w nich tekstylia, a środki pozyskane ze sprzedaży zebranych ubrań, pościeli itp. przeznacza na obsługę projektów pomocowych i edukacyjnych oraz bieżącą działalność statutową. Zbiórka tekstyliów to również wsparcie dla tych osób, które mają problem z utylizacją niepotrzebnych ubrań, butów itp. Projekt wspiera krajową ekologię i pomaga utrzymać czystość w miastach i wsiach.
Większość tekstyliów, które trafiają do pojemników nie może być - ze względu na swój stan - przekazana potrzebującym. Może jednak zostać wykorzystana do celów przemysłowych.
PCK zdecydował się powierzyć recycling zbieranych tekstyliów specjalistom, w zamian za wsparcie finansowe.
Ponieważ Polski Czerwony Krzyż rozlicza się z partnerami na podstawie ilości przekazanych tekstyliów, każdy kilogram się liczy. Im więcej PCK zbierze, tym więcej środków pozyska na swoje działania. Co ważne, dochody ze sprzedaży tekstyliów w danym województwie zostaną przeznaczone na lokalną działalność PCK. Zostawiający ubrania w pojemnikach, pomagają więc potrzebującym w swojej okolicy.
Więcej informacji wkrótce i na stronie PCK.pl.
Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

20. grudnia 2019

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy rok.

To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimnym śniegiem dmucha - w serca złamane i smutne, cicha wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu już wieków, pod dachem tkliwej kolędy, Bóg się rodzi w człowieku.

Radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

"Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda, każdy dom i każdego z nas, niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta niosą wszystkim betlejemski blask"
Kolędujemy

19. grudnia 2019

Dziś świąteczny czas pięknych kolęd i pastorałek rozbrzmiewał w szkole dzięki Gruby Band pod kierownictwem księdza Wojciecha.

Grali: Piotr - trąbka, Kamil - perkusja, Kamil - Gitara elektryczna, Kamil - Skrzypce, Michał - gitara akustyczna, Paweł - gitara basowa, Eryk - akordeon, Albert - wokal.

Na ludowo grał Zespół: Agusia, Martyna, Ula, Jakub, Mateusz, Mateusz, Kacper, Mikołaj, Krzyś, Filip, Krystian, Bartosz, Kamil, Dominik i Tomek pod kierunkiem pani Uli.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, płynące z serca życzenia radosnych, rodzinnych spokojnych świąt oraz pomyślności w Nowym Roku całej społeczności szkolnej złożyła Pani Dyrektor Ewa Dziedzic.

Chcecie posłuchać jeszcze raz?
Możecie na Sportowej Mocy Elektryka.

starsze (180-184)   wszystkie (199)