aktualności

nowsze (218-222)   wszystkie (227)

Szkolny Wolontariat

22. lutego 2020

SZKOLNY WOLONTARIAT POSZUKUJE WOLONTARIUSZY !!!

Potrzebujemy osób, które chętnie będą chciały pomóc przy różnego typu akcjach charytatywnych. Nie jest to nic trudnego. Wystarczy, że będziecie chcieli poświęcić trochę swojego czasu. Chętnych prosimy o dołączenie do grupy Elekryczni Wolontariusze - ZSEM Nowy Sącz albo o kontakt:

Ewa Śmigowska lub Magda Sekuła z klasy 3j.

!!! Zapraszamy !!!
KONKURS LINGWISTYCZNY DUET - II ETAP

20. lutego 2020

II etap konkursu - część pisemna - odbędzie się dnia 25. lutego 2020 roku (wtorek) od godz. 9:00 do 11:00 w Instytucie Języków Obcych PWSZ w Nowym Sączu, ul. Kochanowskiego 44.

Rejestracja uczestników w godz. 8:00 - 8:45.

Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
Wyjście uczniów na konkurs z P. M.Wójcik o godz. 7:40.
Zbiórka przed internatem.

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu:

1. Kamil Matyszkiewicz 1e5
2. Artur Mikulski 1e5
3. Łukasz Deja 1p5
4. Kacper Filip 1p5
5. Igor Święs 1p5
6. Jakub Janór 1m
7. Łukasz Sosnowski 1i
8. Aleksandra Karkowska 2m
9. Agata Łęczycka 2m
10. Paweł Krok 2m
11. Mateusz Porębski 2i
12. Przemysław Plata 2i
13. Miłosz Stypuła 2i
14. Szymon Zygmunt 2i
15. Szymon Żuchowicz 2i
16. Oskar Basiaga 2i
17. Hubert Ptak 2j
18. Dariusz Cebula 2j
19. Dawid Mika 2j
20. Wiktor Zwoliński 2f
21. Jagoda Apola 2e
22. Wiktor Jarek 3e
23. Jakub Smulski 3m
24. Krzysztof Furtak 3m
25. Kacper Bryła 3i
26. Bartłomiej Jasica 3i
27. Mykyta Shemechko 3i
Mistrzostwa Nowego Sącza w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

18. lutego 2020

Narty:
III - m-ce Daniel Nawalany 4m - awans na zawody wojewódzkie
IV - m-ce Patryk Gonet 1i - awans na zawody wojewódzkie

Snowboard:
III m-ce Kołbon Mikołaj 3f awans na zawody wojewódzkie
V m-ce Ewa Śmigowska 3j awans na zawody wojewódzkie

Na nartach startowali też zajmując dobre lokaty:
Pajdzik Paweł 1m5
Pyzik Michał 4e
Jurek Marcin 2t
Gonet Kacper 1j5
Maślanka Mateusz 1i5
Śliwa Kacper 2t
Ryba Dawid 2t

Dziewczyny:
Bańkowska Monika 1e
Chenczke Aleksandra 3j
Śmigowska Ewa 3j
Sekuła Magda 3j
Ciesielka Gabriela 1i5

Brawo Wy !!!

Snowboard:
Magda Sekuła 3j
Polański Tymoteusz 3t
Siedlarz Damian 3t
Pulit Mikołaj 3t

Brawo Wy !!!

Fotorelacja
II miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza chłopców w koszykówce

18. lutego 2020

12. lutego 2020 w finałach w pierwszym meczu Nasi uczniowie przegrali z mocnym I Liceum Ogólnokształcącym i pokonali II Liceum Ogólnokształcące 27:16.

Oto skład drużyny:
1. Krawczyk Michał – kapitan – II M
2. Chowaniec Wiktor – II F
3. Salamon Tomasz – II F
4. Mamala Tomasz – IV J
5. Polański Tymoteusz – III T
6. Przemysław Berdysz – III T
7. Zając Piotr – III M
8. Machowski Jakub – III E
9. Kropiwnicki Kacper - II T
10. Rola Mikołaj - I i
11. Dyrek Kamil – I P
12. Bogucki Michał - II E
Opiekun: Rafał Gruca
Konkurs na logo Młodzieżowej Rady Miasta Nowego Sącza

18. lutego 2020

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Nowego Sącza Jakub Belski
zaprasza zainteresowane osoby do udziału
w konkursie na logo Młodzieżowej Rady Miasta Nowego Sącza.

Regulamin konkursu (pdf).

Wszelkie pytania, wątpliwości, sugestie prosimy kierować na adres e-mail Młodzieżowej Rady Miasta Nowego Sącza tj.: mrm.nowysacz@gmail.com

starsze (208-212)   wszystkie (227)