targi edukacyjnepoznaj nas lepiej

Szkolny Wolontariat

Pomagamy potrzebującym poprzez akcje charytatywne, kiermasze, zbiórkę nakrętek, przygotowywanie paczek mikołajkowych, udział w akcji „Serce sercu” czy „Pola Nadziei” oraz wiele innych.
Współpracujemy m.in. ze Stowarzyszeniem Sursum Corda.
Dzień Otwarty

Co roku otwieramy nasze drzwi dla wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole. Młodzież ma okazję zapoznać się z ofertą szkoły, obejrzeć pracownie, poznać nauczycieli i otrzymać kilka „cennych rad” od starszych kolegów i koleżanek.
Rajd Elektryka

Rajd Elektryka to już nasza tradycja. Co roku we wrześniu wyruszamy na szlaki Sądecczyzny.
Organizujemy też liczne wycieczki turystyczne i edukacyjne w różne zakątki Polski i nie tylko.
Dzień Języków Obcych

U nas nauka języków to nie tylko tradycyjna lekcja w klasie. W trakcie Dnia Języków Obcych poznajemy kulturę, tradycje, obyczaje innych krajów, gramy, śpiewamy i świetnie się przy tym bawimy.
Ranking Perspektyw

W rankingu Perspektyw od lat jesteśmy w czołówce - cieszymy się i świętujemy.
fb.com - 1 fb.com - 2
Współpraca z firmami

Współpracujemy z licznymi firmami. Uczniowie uczestniczą w praktykach, wizytach studyjnych, konkursach m.in. w firmie Fakro, Wiśniowski, Aptiv. Mamy też klasy patronackie. A Nowosądecki Inkubator Przedsiębiorczości umożliwia naszym uczniom udział w licznych kursach i szkoleniach.
Spotkania z GOPR i WOPR

Dbamy o bezpieczeństwo. Organizujemy spotkania z ratownikami WOPR i GOPR . Uczymy, jak bezpiecznie spędzić ferie i wakacje w górach i nad wodą.
Patriotyzm

Uczymy patriotyzmu i dbamy o pamięć o Patronie Szkoły. Organizujemy i bierzemy udział w uroczystościach patriotycznych.
Sport

Bo sport to nasza pasja- każdy może rozwijać zainteresowania sportowe na zajęciach i zawodach. Od lat zajmujemy czołowe miejsca w zawodach miejskich i wojewódzkich. Mamy też swoich reprezentantów w kadrach Polski w różnych dyscyplinach.
Bo my to Sportowa Moc Elektryka.
Krwiodawstwo

Potrafimy się dzielić tym, co najcenniejsze...
Corocznie w szkole odbywa się akcja oddawania krwi. Bierzemy udział w konkursie „Młoda krew ratuje życie”- zajmujemy I miejsce.
Wielu uczniów to honorowi dawcy krwi.
Nasze pasje

W szkole każdy może rozwijać swoje pasje i zainteresowania związane z kierunkiem kształcenia i nie tylko... Jesteśmy otwarci na propozycje.
Sukcesy w olimpiadach

Uczniowie Elektryka co roku odnoszą sukcesy. Wielu z nich zdobywa tytuły laureatów i finalistów, co oznacza otwartą drogę na dowolne studia. Mamy w swoich szeregach również stypendystów m.in. Ministra Edukacji Narodowej i Prezesa Rady Ministrów.
Programiści w akcji

Maraton programistyczny? Czemu nie! Coding Night i Nauka programowania w praktyce to dwa projekty Stowarzyszenia Sądecki Elektryk dedykowane naszym młodym, zdolnym programistom. Doskonała okazja, żeby się rozwijać, sprawdzić, zmierzyć z innymi, a przy okazji nawiązać kontakt z firmami z branży. Więcej o projektach: Coding Night i Nauka programowania w praktyce.