Internat ZSE-M

aktualnościdokumentykadrao internaciekontakt

wszystkie (32)

Turniej piłki nożnej

27 kwietnia 2023

Dnia 26 kwietnia został rozegrany turniej piłki nożnej. Młodzież mieszkająca w internacie aktywnie spędziła popołudnie. Trzy zespoły rywalizowały o miano najlepszej drużyny „każdy z każdym”. Jednakże doskonale wiedzieli, iż nie wynik jest najważniejszy, a dobra zabawa w przyjaznej atmosferze. Na koniec uczestnicy otrzymali słodki upominek.
Pierwsza pomoc

23 luty 2023

W dniu 22.02.2023r. w internacie dla wychowankow uczeszczajacych do klas pierwszych odbyly sie zajecia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dla niektorych byla to powtorka wiedzy, a dla innych nauczenie sie nowych, potrzebnych w zyciu umiejetnosci. Wszyscy aktywnie brali udzial w zajeciach.
Zabawa karnawałowa

24 stycznia 2023

Dnia 23.01.2023 roku samorząd internatu Elektryka zorganizował zabawę karnawałową. Na imprezie oprócz mieszkańców naszego internatu, pojawili się goście z Internatu przy ulicy Reja. Większość uczestników przebrała się w strojach, co tylko podkreśliło karnawałowy charakter wydarzenia. Na parkiecie królowały energetyczne rytmy, a uczestnicy bawili się wyśmienicie i na pewno na długo zapamiętają to wydarzenie.
Wigilijka

20 grudnia 2022

W dniu 19.12.2021 w naszym internacie odbyła się kolacja wigilijna, pierwsza po pandemicznej przerwie. Była to okazja do spotkania się mieszkańców ale też pracowników internatu, złożenia sobie życzeń świątecznych i noworocznych. Następnie wszyscy razem usiedliśmy do wspólnego posiłku po którym nastąpił koncert kolęd przygotowany przez naszych utalentowanych kolegów.

Samorząd Internatu ZSEM
Zabawa andrzejkowa

24 listopad 2022

Dnia 23 listopada 2022 roku w naszym Internacie odbyła się zabawa Andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Internatu. Wraz z mieszkańcami naszego Internatu, bawiły się mieszkanki Internatu na ulicy Reja. Oprócz zabawy tanecznej uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w wróżbach andrzejkowych. Wszyscy bawili się fantastycznie, a miło spędzony czas zleciał bardzo szybko.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za użyczenie sprzętu, a Kierownictwu Internatu za umożliwienie zorganizowania zabawy.

Samorząd Internatu

starsze (23-27)   wszystkie (32)