Internat ZSE-M

aktualnościdokumentykadrao internaciekontakt

nowsze (7-11)   wszystkie (11)

Dyskoteka

26. listopada 2019

W dniu 26.11.2019r. odbyła się w naszym internacie dyskoteka, w której uczestniczyły również mieszkanki internatu ZS nr 1 w Nowym Sączu. Bawiono się przy dobrej muzyce i smacznym poczęstunku.
Wycieczki górskie

14. listopada 2019

Mieszkańcy naszego internatu, pochodzący z Ukrainy, zostali zabrani na dwie wycieczki. Jedna, to wycieczka rowerowa wzdłuż przełomu Dunajca trasą ze Szczawnicy do Sromowców. Druga wycieczka była wyprawą w Tatry, a dokładniej wyjściem na Giewont. Z obydwu wycieczek nasi wychowankowie byli zadowoleni, a wręcz zachwyceni pięknem naszych gór!
ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

22. października 2019

22. października w naszym internacie odbyły się zajęcia integracyjne dla klas pierwszych. Zajęcia miały na celu ułatwić młodzieży wzajemne poznanie się. Zaproponowane ćwiczenia skłoniły do aktywności wszystkich uczestników spotkania. W klimacie zaufania i otwartości wychowankowie nawiązywali wzajemne relacje i jednocześnie budowali spójną grupę. Zajęcia poprowadziła wychowawczyni gr.2 M. Adamek.
Grill integracyjny

15. października 2019r. odbyło się spotkanie integracyjne przy „grillu”, w którym wzięli udział wychowankowie i wychowawcy internatu. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze i przeciągnęło się do godzin wieczornych.
Wycieczka do Rytra

20. czerwca 2019

W dniu 20 czerwca na zakończenie roku szkolnego grupa wychowanków internatu wzięła udział w krótkiej wycieczce do Rytra i okolic. Dodatkową atrakcją była podróż pociągiem.

starsze (1-1)   wszystkie (11)