Internat ZSE-M

aktualnościdokumentykadrao internaciekontakt

nowsze (5-9)   wszystkie (9)

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

22. października 2019

22. października w naszym internacie odbyły się zajęcia integracyjne dla klas pierwszych. Zajęcia miały na celu ułatwić młodzieży wzajemne poznanie się. Zaproponowane ćwiczenia skłoniły do aktywności wszystkich uczestników spotkania. W klimacie zaufania i otwartości wychowankowie nawiązywali wzajemne relacje i jednocześnie budowali spójną grupę. Zajęcia poprowadziła wychowawczyni gr.2 M. Adamek.
Grill integracyjny

15. października 2019r. odbyło się spotkanie integracyjne przy „grillu”, w którym wzięli udział wychowankowie i wychowawcy internatu. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze i przeciągnęło się do godzin wieczornych.
Wycieczka do Rytra

20. czerwca 2019

W dniu 20 czerwca na zakończenie roku szkolnego grupa wychowanków internatu wzięła udział w krótkiej wycieczce do Rytra i okolic. Dodatkową atrakcją była podróż pociągiem.
Grill na zakończenie roku szkolnego 2018/2019

13. czerwca 2019r., z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego 2018/2019, wszyscy mieszkańcy i Wychowawcy spotkali się na wspólnej kolacji na świeżym powietrzu. Była to świetna okazja do rozmów o wakacyjnych planach, podsumowania mijającego roku szkolnego.

wszystkie (9)