SPORT

wszystkie (18)

Mistrzostwa Nowego Sącza w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

18. lutego 2020

Narty:
III - m-ce Daniel Nawalany 4m - awans na zawody wojewódzkie
IV - m-ce Patryk Gonet 1i - awans na zawody wojewódzkie

Snowboard:
III m-ce Kołbon Mikołaj 3f awans na zawody wojewódzkie
V m-ce Ewa Śmigowska 3j awans na zawody wojewódzkie

Na nartach startowali też zajmując dobre lokaty:
Pajdzik Paweł 1m5
Pyzik Michał 4e
Jurek Marcin 2t
Gonet Kacper 1j5
Maślanka Mateusz 1i5
Śliwa Kacper 2t
Ryba Dawid 2t

Dziewczyny:
Bańkowska Monika 1e
Chenczke Aleksandra 3j
Śmigowska Ewa 3j
Sekuła Magda 3j
Ciesielka Gabriela 1i5

Brawo Wy !!!

Snowboard:
Magda Sekuła 3j
Polański Tymoteusz 3t
Siedlarz Damian 3t
Pulit Mikołaj 3t

Brawo Wy !!!

Fotorelacja
II miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza chłopców w koszykówce

18. lutego 2020

12. lutego 2020 w finałach w pierwszym meczu Nasi uczniowie przegrali z mocnym I Liceum Ogólnokształcącym i pokonali II Liceum Ogólnokształcące 27:16.

Oto skład drużyny:
1. Krawczyk Michał – kapitan – II M
2. Chowaniec Wiktor – II F
3. Salamon Tomasz – II F
4. Mamala Tomasz – IV J
5. Polański Tymoteusz – III T
6. Przemysław Berdysz – III T
7. Zając Piotr – III M
8. Machowski Jakub – III E
9. Kropiwnicki Kacper - II T
10. Rola Mikołaj - I i
11. Dyrek Kamil – I P
12. Bogucki Michał - II E
Opiekun: Rafał Gruca
Mistrzostwa Nowego Sącza w pływaniu

10. stycznia 2020

II m-ce Hajduga Martyna - grzbiet
III m-ce Chenczke Aleksandra - klasyk
Bańkowska Monika - 7 - dowolny
Sekuła Magda - 6 - klasyk
Brawo !!!

I m-ce Połeć Jakub - klasyk
II m-ce Tarasek Szymon - klasyk
IV m-ce Korek Jakub grzbiet
Sztafeta II m-ce:
Połeć Jakub
Tarasek Szymon
Kokosza Filip
Chlipała Jerzy
Sieja Patryk
Korek Jakub
Brawo !!!

Relacja na Sportowej Mocy Elektryka
Mamy srebro !!!

19. grudnia 2019

Mistrzostwa Nowego Sącza w piłce ręcznej chłopców:

Srebro wywalczyli:
Cepiga Filip 2g
Salamon Tomasz 2f
Bryniak Mateusz 1m
Wójcik Mateusz 1m
Gabryś Grzegorz 2m
Jacak Szymon 2i
Kuś Karol 2i
Kokosza Filip 2i
Gruca Pawel 2i
Hruby Jakub 2i
Majoch Jakub 2i
Peciak Jakub 2i
Wańczyk Kamil 2i
Konstanty Sebastian 1t

W finale pokonali ZSS i Ekonom w meczu o I miejsce po zaciętej walce przegraliśmy z IV LO.

Opiekun Mirosław Lorek
UNIHOKEJ CHŁOPCÓW - II MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM

6. grudnia br. w Nowym Targu odbył się Finał Wojewódzki
w Unihokeju Chłopców, w którym reprezentacja naszej szkoły w składzie:
  1. Hubert PACH – bramkarz
  2. Kacper ORZECHOWSKI
  3. Mateusz WODARCZYK
  4. Patryk GROMADA
  5. Krzysztof LEŚNIK
  6. Piotr POGWIZD
  7. Mateusz MIGACZ
  8. Paweł PAJDZIK
  9. Arkadiusz KOWALCZYK

wywalczyli II miejsce !!!

G R A T U L A C J E

Opiekun: Jolanta Michałowska

starsze (9-13)   wszystkie (18)