nowsze (14-18)   wszystkie (18)

Mamy złoto w Mistrzostwach Nowego Sącza w Unihokeju chłopców !!!

28. listopada 2019

28.11.2019r. odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w unihokeju chłopców.
W rozgrywkach uczestniczyło 9 drużyn. Uczniowie naszej szkoły w składzie:
  1. Orzechowski Kacper - kl. 4t
  2. Lachor Jakub - kl. 2g
  3. Włodarczyk Mateusz - kl. 2m
  4. Leśnik Krzysztof - kl. 2j
  5. Gromada Patryk kl. 2i
  6. Hubert Pach kl. 2e
  7. Migacz Mateusz kl. 3m
  8. Pogwizd Piotr kl. 4t
  9. Kowalczyk Arkadiusz kl. 2j
  10. Jacak Szymon - kl. 2i
  11. Drąg Tomasz - kl. 2j
  12. Pajdzik Mateusz - kl. 1 m5
wywalczyli 1. MIEJSCE wygrywając wszystkie mecze, dzięki czemu awansowali do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Nowym Targu w dniu 06.12.2019r.

GRATULACJE !!!Opiekun Jolanta Michałowska

„Młoda Krew Ratuje Życie”

14. listopada 2019

Kochani krwiodawcy - uczniowie jesteście Wielcy - wiecie że oddawanie krwi to nic nie kosztuje a daje tak wiele.
Dlatego bardzo miło że dziś przedstawiciele Was - Wojciech Maciuszek, Maciej Bodziony, Jakub Machowski odebrali w Ratusz podczas gali z okazji 100 lecia Polskiego Czerwonego Krzyża - Puchar za I miejsce w XVI edycji konkursu „Młoda krew ratuje życie”.

Wyniki: I miejsce Elektryk - najwiecej oddanej krwi
II miejsce - Samochodówka
III miejsce - I LO

W sumie szkoły oddały ponad 200 litrów krwi.
Warto przypomnieć że podczas akcji oddawnia krwi w naszej szkole w ubiegłym roku uczniowie w ciągu jednego dnia oddali 16,650 litrów krwi a ile jeszcze oddali indywidualnie w Punkcie krwiodawstwa - bardzo dużo !!

Tak uczył nas Jan Paweł II:

"Oddając własną krew, dobrowolnie i bezinteresownie, to gest wysokiej wartości moralnej i obywatelskiej. To dar życia... Niech dawcy krwi, którym należy się wdzięczność wszystkich, będą coraz liczniejsi we wszystkich krajach świata".

Niech te słowa będą podziękowaniem dla tych wszystkich którzy krew oddają i zachętą dla wszystkich którzy chcą podzielić się z innymi tym drogocennym darem „Podaruj krople nadziei - masz ją we krwi”.

Brawo Wy wszyscy krwiodawcy !!!

Koordynator akcji krwiodawstwa Ewa Bereś
opiekun PCK - Rafał Gruca
Grzegorz Gabryś z 2m - Mistrz Województwa Małopolskiego

17. października 2019

... w pchnięciu kulą 5 kg. Grzegorz pchnął na odległość 13,23 m podczas Wojewódzkiej Indywidualnej LA w Tarnowie.

Brawo !!! Gratulacje !!!

opiekun: Laura Wontorczyk

Kibicowali - i Polacy wygrali

12. czerwca 2019

Klasa 2f uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. Po zwiedzaniu miasta nadszedł czas na kulminacyjny punkt wycieczki: mecz Polska - Izrael.
A tak super kibicowali wraz z opiekunami: Panią Dyrektor Rembiasz, Panem Jaworskim i Panem Durałkiem ⚽️⚽️⚽️ i Polska wygrała z Izraelem 4:0 !!!
IV Festiwal Biegowy Sądeckich Wodociągów "Woda źródłem sukcesu"

7. czerwca 2019

31. maja na stadionie PWSZ nasi uczniowie pokazali, że woda - daje moc - zdobyli I miejsce w klasyfikacji generalnej – wygrywając bon o wartości 3000 zł.

W środę (5 czerwca 2019 r.) w sądeckim Ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach IV Festiwalu Biegowego Sądeckich Wodociągów „Woda źródłem sukcesu”. W klasyfikacji generalnej zwyciężył Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu.

II miejsce - Karolina Mida
III miejsce - Kasia Król
IV miejsce - Julia Chronowska
I miejsce - Madziar Wiktor