SPORT

Mamy srebro

14 września 2022

Od srebra rozpoczęliśmy sportowy nowy rok szkolny
  • Jelito Marta
  • Baran Martyna
  • Michał Ogórek
  • Artur Wilk
  • na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju zajęli II miejsce
    Brawo WY Wykazali się dużymi umiejętnościami sportowymi był bieg, odbijanie piłki.żonglerka, rzuty do celu a przede wszystkim super sportowa zabawa.

    Gratulacje!!!
    Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

    24 czerwca 2022

    Licealiada Chłopców i Dziewcząt 2021/22 odbyła się dziś w sądeckim ratuszu.

    II miejsce chłopców w punktacji szkół.

    VI dla naszych dziewcząt.

    Sezon sportowy zakończyliśmy sukcesami. Wielkie gratulacje i podziękowania należą się nam Wszystkim - nauczycielom wychowania fizycznego oraz zawodnikom i zawodniczkom, którzy reprezentowali szkołę w różnych dyscyplinach sportowych.

    Wyróżnienie dla szkoły, a statuetkę odebrała Pani Wicedrektor Ewa Dziedzic, Laura Wontorczyk oraz uczniowie: Ogórek Michał, Kurzeja Bartosz, Rosiński Cezary, Jelito Konrad oraz Jurczak Daniel.

    Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów. Praca z młodzieżą jest przyjemnością!
    Dziękujemy za zaangażowanie i sportową rywalizację
    Dzień sportu

    4 czerwca 2022

    Dzień Sportu - oj działo się:
    Były pasje - motory, szermierka, biegi...

    Turniej Wiedzy o Sporcie:
    Klasy 1-2
    I miejsce 2m
    II miejsce 2i
    III miejsce 1t

    Klasy 3
    I miejsce 3m5
    II miejsce 3e4
    III miejsce 3t4

    Turniej Piłki Nożnej:
    I miejsce 2i
    II miejsce 2t
    III miejsce 1t

    Można też było pojeździć na L-ce Firmy QUATTRO - dziękujemy :)

    Fotorelacja
    III miejsce w Finale Małopolskiej Korespondencyjmej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej chłopców

    1 czerwca 2022

    Na stadionie AWF w Krakowie reprezentacja naszej szkoły wywalczyła 3 miejsce.
    To miejsce, to sukces wszystkich, którzy startowali w następujących konkurencjach LA:

    100m - Czernecki Kacper, Wilk Artur,
    200m - Rosiński Cezary, Zarzycki Miłosz,
    400m - Kurzeja Bartosz, Orłowski Wiktor,
    800m - Staszak Wiktor, Filipek Adrian,
    1500m - Jelito Konrad, Ogórek Michał,
    skok w dal - Jurczak Daniel, Polomski Szymon,
    pchnięcie kulą - Ząbek Bartłomiej, Jędrzejek Dominik, Bomba Łukasz,
    rzut oszczepem - Serafin Sebastian.

    Rzut oszczepem, to u nas nowość, ale do odważnych świat należy!

    W sztafecie biegli nasi najlepsi sprinterzy: Kurzeja Bartosz, Rosiński Cezary, Zarzycki Miłosz, Wilk Artur.

    Większość zawodników poprawiła swoje sądeckie wyniki.

    Chłopaki, jeszcze raz wielkie brawa i gratulacje.

    Opiekun reprezentacji - Laura Wontorczyk.
    I Cubing 2022 - Układanie Kostki Rubika w ZSE-M

    27 maja 2022

    Brało udział 21 zawodników !!! w tym najmłodszy uczestnik Patryk Pulit ZS-P nr 6 - Szkola Podstawowa nr 11 - który uzyskał 10. czas zawodów 26,61!!!

    Zawodnicy układali kostkę zgodnie z zasadami cubing.
    Rywalizacja była bardzo zacięta.

    I miejsce: Kubuszek Jakub /13,17/
    II miejsce: Kantor Karol /13,32/
    III miejsce: Petrażycki Karol - TEB Edukacja /19,75/
    IV miejsce: Wzorek Seweryn /20,31/
    V miejsce: Gala Maksymilian /21,42/
    VI miejsce: Muszyński Hubert /24,70/

    Organizatorzy: Ewa Bereś i Tomasz Liber

    Fotorelacja
    Mistrzostwa Nowego Sącza w LEKKIEJ ATLETYCE dziewcząt

    16 maja 2022

    Mówią, że Królowa jest tylko jedna... i racja!
    Jeśli chodzi o sport, to bez wątpienia jest nią właśnie lekkoatletyka.
    I naszej dziewczyny to królowe!
    Czasem brakło sił, czasem tchu czy techniki, ale walczyły bardzo dziwnie, dały z siebie wszystko!
    Brawo Wy!!!

    Startowały:
    III m-ce - Marta Jelito - 1500m
    IV m-ce - sztafeta 4x100m: Martyna Hajduga, Kinga Lompart, Patrycja Majchrzak, Martyna Majerska
    V m-ce - Martyna Hajduga - pchniecie kulą 4g
    V m-ce - Martyna Majerska - 400m
    Kulą pchały Agnieszka Kalisz i Gabriela Osada
    100m Julka Kiełbasa, Patrycja Majchrzak, Gabriela Ciesielka
    200m Baran Martyna, Lompart Kinga
    800m Ana Gomółka
    skok w dal: Kamilla Drożdż

    Brawo!!! Opiekun: Ewa Bereś
    Mistrzostwa Nowego Sącza w LA chłopcy

    16 maja 2022

    I m-ce - biegu na dystansie 400m: Kurzeja Bartosz
    I m-ce - pchnięcie kulą 6kg Jędrzejek Dominik
    III m-ce - pchnięcie kulą 6kg: Ząbek Bartłomiej
    II m-ce - sztafeta 4x100: Zarzycki Miłosz, Wilk Artur, Rosiński Cezary, Kurzeja Bartosz.

    Opiekun: Laura Wontorczyk
    I miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w Drużynowych Biegach Przelajowych

    9 maja 2022

    Skład druzyny:
    Ogórek Michał,
    Jelito Konrad,
    Szlag Dawid,
    Rosiński Cezary,
    Wilk Artur,
    Rosiński Mikołaj.

    Indywidualnie najwyższe miejsca zajęli:
    Jelito Konrad - II miejsce,
    Ogórek Michał - III miejsce.

    Opiekun drużyny: Laura Wontorczyk

    Awans drużyny na zawody wojewódzkie 12 maja w Nowym Targu!
    Mistrzostwa Nowego Sącza w piłce siatkowej - mamy BRĄZ !!!

    29 marca 2022

    Grali:
    Bulanda Grzegorz
    Świgut Dawid
    Gabryś Grzegorz
    Salamon Tomasz
    Sułowicz Daniel
    Kałużny Dominik
    Cepiga Filip
    Pustułka Jakub
    Jagieła Wojciech
    Kowalczyk Wojciech
    Bulanda Piotr

    opiekun: Łukasz Kucharski

    Brawo! Gratulacje!
    Mistrzostwa Nowego Sącza w tenisie stołowym - drużynowym

    29 marca 2022

    III miejsce: Bulanda Piotr i Serafin Mateusz
    V-VII m-ce: Bomba Łukasz i Kubiela Daniel
    Opiekun: Grzegorz Durałek
    Brawo!!! Gratulacje!!!
    Mistrzostwa Nowego Sącza w piłce ręcznej - mamy II miejsce!

    16 marca 2022

    WYNIKI:
    GR A
    IV LO - ZSE 11:3
    ZSS - JCE 8:0
    ZSE - JCE 5:3
    IV LO - ZSS 4:3
    ZSS - ZSE 7:0
    JCE - IV LO 1:8

    Tabela:
    1. IV LO
    2. ZSS
    3. ZSE
    4. JCE

    GR B
    ZSEM - ZSnr2 5:1
    II LO - ZSnr1 3:3 0:2k
    ZSnr2 - ZSnr1 2:4
    ZSEM - II LO 8:1
    II LO - ZSnr2 5:0
    ZSnr1 - ZSEM 1:4

    Tabela:
    1. ZSEM
    2. ZSnr1
    3. II LO
    4. ZSnr2

    1/2 finału
    ZSS - ZSEM 1:8
    IV LO - ZSnr1 4:1

    Mecz o III m.
    ZSS - ZSnr1 9:5

    FINAŁ
    ZSEM - IV LO 4:5

    KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
    1. IV LO
    2. ZSEM
    3. ZSS
    4. ZSnr1
    5/6. II LO, ZSE
    7/8. JCE,

    Gratulujemy
    Opieka: Mirosław Lorek
    Dzień Kobiet - Nordic Walking

    8 marca 2022

    Ten dzień, to nie tylko kwiaty, słodycze, prezenty - Elektryczne Dziewczyny wraz ze swoimi Paniami od wf'u: Laurą, Ewą i Jolą połączyły to wszystko z marszem /15 km/. Solidaryzując się z kobietami z Ukrainy, szczególnie z naszą absolwentką Anastazją. Już spakowałyśmy "kobiecą paczkę" z symboliczną kwotą pieniężną dla naszej Koleżanki, by choć trochę wspomóc Ją w tych ciężkich chwilach, by pojawił się uśmiech na Jej twarzy. Anastazja, jesteśmy z Tobą!!!

    #razemzUkrainą

    Laura Wontorczyk, Ewa Bereś, Jola Michałowska
    P.s. Dziękujemy Radzie Rodziców za słodkie cukierki
    Mistrzostwa Nowego Sączą w narciarstwie i snowboardzie

    2 marca 2022

    Naszą szkołę reprezentowało 17 uczniów.
    I m-ce: Martyna Hajduga - snowboard
    II m-ce Pulit Mikołaj - snowboard
    IV m-ce Siedlarz Hubert
    VI m-ce Hruby Jakub
    VII m-ce Jurczak Daniel

    Na nartach startowali tez Stanisz Krystian, Kruczek Jakub, Ryba Dawid, Bacia Paweł, Reguła Wiktor, Pękała Jakub, Aleksander Wojciech.
    Wielkie brawa!!!
    Opiekun: Ewa Bereś

    V m-ce Bańkowska Monika - narty
    VI m-ce Bołoz Michał - narty
    IX m-ce Marczyk Patrycja
    XI m-ce Baran Martyna
    #TropemWilczym - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

    1 marca 2022

    Pamiętamy o Naszych Bohaterach, którzy walczyli o Wolną i Niezawisłą Ojczyznę.
    Dla Nich pobiegło dziś 362 uczniów na symbolicznym dystansie - 1963 m # Bieg Tropem Wilczym.
    "Nil", "Zapora", "Inka", "Łupaszka", "Ogień", "Lalek" - żołnierze i działacze podziemia antykomunistycznego. Walczyli o wolną Polskę. Władza ludowa potraktowała ich jak zdrajców.

    Najlepiej pobiegli:
    1 Rosiński Cezary 3p5
    2 Wiśniewski Hubert 2t
    3 Połomski Szymon 2t
    4 Staszak Wiktor 2i
    5 Stanisz Krystian 2m
    6 Bomba Łukasz 2m

    Gratulacje!!!
    Realacja foto:
    #ChwałaBohaterom
    #ŻołnierzeWyklęci
    #ŻołnierzeNiezłomni
    #WracamyPoSwoich
    Mistrzostwa Nowego Sącza w koszykówce - chłopców

    24 lutego 2022

    Mamy brąz w Mistrzostwach Nowego Sącza w Koszykówce

    Byliśmy w grupie z Zespołem Szkół Budowlanych oraz z ZS nr 1 /Gastronomem/.
    ZSE-M - ZSB 14:9
    ZSE-M - ZS nr 1 16:22

    W meczu o 3 miejsce wygraliśmy z Liceum Sportowym 35:19.

    Grali:
    Chowaniec Wiktor 4f
    Tomasz Salamon 4f
    Krawczyk Michał 4m
    Kropiwnicki Kacper 4t
    Lorek Maciej 4t
    Ogorzały Wojciech 2m
    Dyrek Kamil 3p
    Pierzga Łuka 2p
    Połomski Szymon 2t
    Rola Mikołaj
    Rosiński Mikołaj 1m

    opiekun: Rafał Gruca

    brawo WY :):)
    Mistrzostwa Nowego Sącza w pływaniu

    15 stycznia 2022

    I miejsce Julia Basta -klasyk awans na zawody wojewódzkie
    I miejsce Martyna Hajduga - grzbiet awans na zawody wojewódzkie
    VI miejsce Monika Bańkowska - dowolny
    II miejsce Połeć Jakub - dowolny awans na zawody wojewódzkie
    III miejsce Szymon Tarasek - motylkowy awans na zawody wojewódzkie
    III miejsce Artur Wilk -dowolny awans na zawody wojewódzkie
    III Jakub Korek - grzbiet awans na zawody wojewódzkie
    V miejsce Arkadiusz Hejmej - klasyk
    I miejsce sztafeta
    Korek Jakub, Mółka Bartosz, Połeć Jakub, Tarasek Szymon, Wilk Artur, Majda Karol awans na zawody wojewódzkie
    Gratulacje!!!
    opiekun: Łukasz Budnik
    Mistrzostwa Nowego Sącza w szachach indywidualnych

    13 grudnia 2021

    w dniu 10. grudnia odbyły się zawody dziewcząt.
    startowało 6 szkół.

    V miejsce Agnieszka Kalisz 1d
    VII miejsce Julia Kiełbasa 1p
    Brawo - Gratulacje !!!

    w dniu 13. grudnia obyły się zawody chłopców.
    startowało 26 zawodników.

    III m-ce Igor Święs

    Michał Soliwoda VIII m-ce

    Szymon Płókarz XII m-ce
    Piotr Janas XV m-ce

    opieka : J. Michałowska
    Brawo Gratulacje następne zawody Mistrzostwa Powiatowe w styczniu
    Drużynowe Mistrzostwa Nowego Sącza w szachach

    30 listopada 2021

    III miejsce brawo !!!
    Mistrzostwa Nowego Sącza w Szachach drużynowych

    Wystawiliśmy 2 drużyny - niestety II drużyna musiała grać PK, a jak to w sporcie bywa, gdyby była w turnieju, miałaby IV m-ce.

    Brawa dla szachistów - przed nami zawody indywidualne miejskie i powiatowe.

    I drużyna
    1szachownica Kmak Kacper
    2szachownica Soliwoda Michał
    3szachownica Święs Igor
    4szachownica Kalisz Agnieszka

    II drużyna
    1szachownica Płókarz Szymon
    2szachownica Adrian Malawski
    3szachownica Janas Piotr
    4szachownica Kiełbasa Julia
    rezerwowy Rówiński Michał

    Opiekun: E.Bereś

    Indywidualnie najlepszy Kacper Kmak
    MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA W UNIHOKEJU

    26 listopada 2021

    Mamy II miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w unihokeju - chłopców !!!

    W turnieju brało udział 7 szkół.

    ZSEM - ZS nr 1 - 1:0
    ZSEM - IV LO - 4:0
    ZSEM - II LO - 2:0

    w meczu finałowym niestety ulegliśmy Samochodówce 2:0.

    Brawa dla drużyny !!!

    Opiekun: J.Michałowska

    Skład drużyny:
    Bulanda Piotr
    Gromada Patryk
    Lachor Jakub
    Leśnik Krzysztof
    Orłowski Wiktor
    Pajdzik Karol
    Pociecha Dominik
    Reguła Wiktor
    Tynus Marcin
    III miejsce w Wojewódzkiej Szkolnej Korespondencyjnej Lidze LA - 19.10.21 - Kraków

    19 października 2021

    Brawo Wy!!! Biegali - skakali - pchali!!!

    Skład drużyny:

    Krzak Marcin 3m
    Jurek Marcin 4t
    Rosiński Cezary 3p5
    Bulanda Piotr 4j
    Kurzeja Bartosz 3p
    Włodarczyk Mateusz 4m
    Szlag Dawid 4f
    Ogórek Michał 3p
    Jelito Konrad 3t
    Jurczak Daniel 2t
    Kosmydel Artur 3p5
    Serafin Sebastian 3i
    Ząbek Bartłomiej 3t5
    Wojcik Mateusz 3m
    Gabryś Grzegorz 4m

    Rywalizacja odbywała się w następujących konkurencjach: 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, skok w dal, pchnięcie kulą, sztafeta 4x100m.

    Opiekun drużyny: L. Wontorczyk
    Mistrzostwa Nowego Sącza Licealiada w Szkolnej Lidze La

    18 października 2021

    Brawo dla naszych dziewczyn za start za walkę - jesteście wielkie!
    III m-ce Martyna Baran - kula 3 kg
    III m-ce Aga Wróblewska-kula 4 kg
    IV m-ce Basta Julia - 800 m
    IV m-ce sztafeta 4x100 m /Kiełbasa Julia, Gawron Natalia, Bańkowska Monika, Martyna Majerska/
    Startowały też Monika Bańkowska - skok w dal
    Gawron Natalia 200 m
    Kinga Lampart 400 m
    Kiełbasa Julia 100 m
    Majchrzak Patrtcja 200 m
    Majerska Martyna 200 m
    Osada Gabriela - pchnięcie kulą

    Brawo dziewczyny ???
    GRATULACJE ❤️❤️❤️
    opiekun Ewa Bereś
    Mistrzostwa Nowego Sącza - Szkolna Liga LA

    17 października 2021

    II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Nowego Sącza w Szkolnej Lidze LA - Licealiada - 13.10.21r.

    Awans do zawodów wojewódzkich - 19.10. 21r Kraków.

    Skład drużyny: Rosiński Cezary, Bulanda Piotr, Jelito Konrad, Jurek Marcin, Krzak Marcin, Mikołajczyk Dawid, Kantor Karol, Orłowski Wiktor, Mrówka Maciej, Kurzeja Bartosz, Włodarczyk Mateusz, Kołodziej Maksymilian, Baluszynski Daniel, Szlag Dawid, Ogórek Michał, Hamiga Arkadiusz, Jurczak Daniel, Krawczyk Michał, Gabryś Grzegorz, Wójcik Mateusz, Wanczyk Krzysztof, Zaber Bartłomiej, Jędrzejek Dominik, Serafin Sebastian.

    Indywidualnie najwyższe miejsca zajęli Kurzeja Bartosz - I miejsce w biegu na 400m,
    Ogórek Michał - II miejsce w biegu na 1500m,
    Gabryś Grzegorz - II miejsce w pchnięciu kulą 6kg,
    Wójcik Mateusz - III miejsce w pchnięciu kulą 6kg,
    Ząbek Bartłomiej III miejsce w pchnięciu kulą 5kg.

    Opiekun - L. Wontorczyk
    Miejska - Indywidualna LA - klasy I-II

    4 października 2021

    Wywalczyli udział w zawodach wojewódzkich. Indywidualna LA - Licealiada.
    III miejsce na 200m - Rosiński Cezary
    III miejsce Jurczak Daniel - skok w dal pchnięcie kulą
    I miejsce Ząbek Bartłomiej - pchnięcie kulą
    II miejsce Jędrzejek Dominik- pchnięcie kulą
    Sztafeta 4x100 m - II miejsce. Skład sztafety - Wilk Artur, Rosiński Cezary, Jelito Konrad, Zarzycki Miłosz.
    Opiekun L. Wontorczyk.
    Gratulacje!!!
    Sztafetowe Biegi Przełajowe

    27 września 2021

    W dniu 27. września 2021 odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w sztafetowych biegach przełajowych. Zajęliśmy IV miejsce!!! Brawo Wy!!!

    Jelito Konrad 3t5
    Dawid Szlag 4f
    Rosiński Cezary 3p5
    Cebula Jakub 3j
    Włodarczyk Mateusz 4m
    Michał Ogórek 3p
    Połomski Szymon 2t
    Wilk Artur 2fg
    Hamiga Arkadiusz 1d
    Zarzycki Miłosz 2t
    Matyaszek Hubert 2fg
    Orłowski Wiktor 3b

    Gratulacje!!!
    Opiekun L.Wontorczyk
    I miejsce Streetball - "Sport przeciw przemocy" w Samochodówce

    26 września 2021

    Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz uczeń Szymon Połomski - gratualcje!!!

    I m-ce wywalczyli:
    1. Michał Krawczyk – IV M – kapitan drużyny
    2. Tomasz Salamon – IV F
    3. Kacper Kropiwnicki – IV T
    4. Maciek Lorek – IV T
    5. Szymon Połomski – II T

    24 września w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu odbyły się zawody Szkół ulicznej koszykówki „ Streetball”.
    Wśród Szkół Średnich uczestniczyło 7 zespołów: ZSEM, II LO, Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół Gastronomicznych, Zespół Szkół Ekonomicznych, Kolejówka oraz Praktyk z Chełmca. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. Nasi chłopcy zagrali w grupie z Zespołem Szkół Samochodowych, Zespołem Szkół Gastronomicznych oraz Praktykiem z Chełmca.
    Pierwszy mecz w grupie wygraliśmy z Samochodówką 9:2 w drugim meczu po zaciętej walce przegraliśmy 2 koszami z Zespołem Szkół Gastronomicznym by w ostatnim meczu wysoko wygrać z Praktykiem z Chełmca. Nasza Szkoła wyszła z pierwszego miejsca ze swojej grupy zadecydował mecz Zespół Szkół Samochodowych z Zespołem Szkół Gastronomicznych gdzie Samochodówka niespodziewanie wygrała nie będąc faworytem.
    Drużyny, które zdobyły pierwsze miejsca w swoich grupach walczyły w finale o zwycięstwo. Nasi uczniowie w meczu finałowym zagrali z Zespołem Szkół Ekonomicznych i wygrali 8:7

    W meczu o III miejsce Zespół Szkół Gastronomicznych wygrał z II LO Finał ZSEM – ZSE – 8:7

    Opieka: Rafał Gruca
    Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej

    29 maja 2021

    29 marca odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej (online). Celem była popularyzacja wiedzy o sporcie w zakresie jej historii, znajomości podstawowych przepisów i zasad poszczególnych dyscyplin oraz upowszechnianie idei i kultury Olimpijskiej wśród młodzieży szkół podstawowych i średnich, jak również promowanie aktywnych form wypoczynku i zdrowego trybu życia.
    W olimpiadzie wzięło udział 200 osób – z naszej szkoły 29 uczniów.
    Do 15 miejsca uczestnicy otrzymali Dyplom Laureata, pozostali Dyplom uznania.
    Najlepiej z naszej szkoły Olimpiadę napisali:

    Michał Oleksykl. 2e4 m-ceDyplom laureata, Nagroda książkowa
    Michał Krawczykkl. 3m5 m-ceDyplom laureata, Nagroda książkowa
    Mateusz Cempakl.4e6 m-ceDyplom laureata
    Łukasz Michalikkl. 2p11 m-ceDyplom laureata
    Weronika Fałowskakl.2p11 m-ceDyplom laureata
    Michał Motykakl.1m11 m-ceDyplom laureata
    Jakub Machowskikl.4e12 m-ceDyplom laureata
    Bartosz Gwiżdżkl.1m14 m-ceDyplom laureata
    Kamil Kwiatkowskikl.1m14 m-ceDyplom laureata
    Łukasz Godońkl.f/g15 m-ceDyplom laureata

    Serdecznie gratulujemy naszym uczniom tak wysokich wyników, oraz tak licznego udziału.

    Wyniki olimpiady (pdf)

    O olimpiadzie

    Organizatorzy - L.Wontorczyk, Ł.Kucharski, E.Bereś
    Mistrzostwa Nowego Sącza w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

    18 lutego 2020

    Narty:
    III - m-ce Daniel Nawalany 4m - awans na zawody wojewódzkie
    IV - m-ce Patryk Gonet 1i - awans na zawody wojewódzkie

    Snowboard:
    III m-ce Kołbon Mikołaj 3f awans na zawody wojewódzkie
    V m-ce Ewa Śmigowska 3j awans na zawody wojewódzkie

    Na nartach startowali też zajmując dobre lokaty:
    Pajdzik Paweł 1m5
    Pyzik Michał 4e
    Jurek Marcin 2t
    Gonet Kacper 1j5
    Maślanka Mateusz 1i5
    Śliwa Kacper 2t
    Ryba Dawid 2t

    Dziewczyny:
    Bańkowska Monika 1e
    Chenczke Aleksandra 3j
    Śmigowska Ewa 3j
    Sekuła Magda 3j
    Ciesielka Gabriela 1i5

    Brawo Wy !!!

    Snowboard:
    Magda Sekuła 3j
    Polański Tymoteusz 3t
    Siedlarz Damian 3t
    Pulit Mikołaj 3t

    Brawo Wy !!!

    Fotorelacja
    II miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza chłopców w koszykówce

    18 lutego 2020

    12. lutego 2020 w finałach w pierwszym meczu Nasi uczniowie przegrali z mocnym I Liceum Ogólnokształcącym i pokonali II Liceum Ogólnokształcące 27:16.

    Oto skład drużyny:
    1. Krawczyk Michał – kapitan – II M
    2. Chowaniec Wiktor – II F
    3. Salamon Tomasz – II F
    4. Mamala Tomasz – IV J
    5. Polański Tymoteusz – III T
    6. Przemysław Berdysz – III T
    7. Zając Piotr – III M
    8. Machowski Jakub – III E
    9. Kropiwnicki Kacper - II T
    10. Rola Mikołaj - I i
    11. Dyrek Kamil – I P
    12. Bogucki Michał - II E
    Opiekun: Rafał Gruca
    Mistrzostwa Nowego Sącza w pływaniu

    10 stycznia 2020

    II m-ce Hajduga Martyna - grzbiet
    III m-ce Chenczke Aleksandra - klasyk
    Bańkowska Monika - 7 - dowolny
    Sekuła Magda - 6 - klasyk
    Brawo !!!

    I m-ce Połeć Jakub - klasyk
    II m-ce Tarasek Szymon - klasyk
    IV m-ce Korek Jakub grzbiet
    Sztafeta II m-ce:
    Połeć Jakub
    Tarasek Szymon
    Kokosza Filip
    Chlipała Jerzy
    Sieja Patryk
    Korek Jakub
    Brawo !!!

    Relacja na Sportowej Mocy Elektryka
    Mamy srebro !!!

    19 grudnia 2019

    Mistrzostwa Nowego Sącza w piłce ręcznej chłopców:

    Srebro wywalczyli:
    Cepiga Filip 2g
    Salamon Tomasz 2f
    Bryniak Mateusz 1m
    Wójcik Mateusz 1m
    Gabryś Grzegorz 2m
    Jacak Szymon 2i
    Kuś Karol 2i
    Kokosza Filip 2i
    Gruca Pawel 2i
    Hruby Jakub 2i
    Majoch Jakub 2i
    Peciak Jakub 2i
    Wańczyk Kamil 2i
    Konstanty Sebastian 1t

    W finale pokonali ZSS i Ekonom w meczu o I miejsce po zaciętej walce przegraliśmy z IV LO.

    Opiekun Mirosław Lorek
    UNIHOKEJ CHŁOPCÓW - II MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM

    6. grudnia br. w Nowym Targu odbył się Finał Wojewódzki
    w Unihokeju Chłopców, w którym reprezentacja naszej szkoły w składzie:
    1. Hubert PACH – bramkarz
    2. Kacper ORZECHOWSKI
    3. Mateusz WODARCZYK
    4. Patryk GROMADA
    5. Krzysztof LEŚNIK
    6. Piotr POGWIZD
    7. Mateusz MIGACZ
    8. Paweł PAJDZIK
    9. Arkadiusz KOWALCZYK

    wywalczyli II miejsce !!!

    G R A T U L A C J E

    Opiekun: Jolanta Michałowska

    Mamy złoto w Mistrzostwach Nowego Sącza w Unihokeju chłopców !!!

    28 listopada 2019

    28.11.2019r. odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w unihokeju chłopców.
    W rozgrywkach uczestniczyło 9 drużyn. Uczniowie naszej szkoły w składzie:
    1. Orzechowski Kacper - kl. 4t
    2. Lachor Jakub - kl. 2g
    3. Włodarczyk Mateusz - kl. 2m
    4. Leśnik Krzysztof - kl. 2j
    5. Gromada Patryk kl. 2i
    6. Hubert Pach kl. 2e
    7. Migacz Mateusz kl. 3m
    8. Pogwizd Piotr kl. 4t
    9. Kowalczyk Arkadiusz kl. 2j
    10. Jacak Szymon - kl. 2i
    11. Drąg Tomasz - kl. 2j
    12. Pajdzik Mateusz - kl. 1 m5
    wywalczyli 1. MIEJSCE wygrywając wszystkie mecze, dzięki czemu awansowali do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Nowym Targu w dniu 06.12.2019r.

    GRATULACJE !!!Opiekun Jolanta Michałowska

    „Młoda Krew Ratuje Życie”

    14 listopada 2019

    Kochani krwiodawcy - uczniowie jesteście Wielcy - wiecie że oddawanie krwi to nic nie kosztuje a daje tak wiele.
    Dlatego bardzo miło że dziś przedstawiciele Was - Wojciech Maciuszek, Maciej Bodziony, Jakub Machowski odebrali w Ratusz podczas gali z okazji 100 lecia Polskiego Czerwonego Krzyża - Puchar za I miejsce w XVI edycji konkursu „Młoda krew ratuje życie”.

    Wyniki: I miejsce Elektryk - najwiecej oddanej krwi
    II miejsce - Samochodówka
    III miejsce - I LO

    W sumie szkoły oddały ponad 200 litrów krwi.
    Warto przypomnieć że podczas akcji oddawnia krwi w naszej szkole w ubiegłym roku uczniowie w ciągu jednego dnia oddali 16,650 litrów krwi a ile jeszcze oddali indywidualnie w Punkcie krwiodawstwa - bardzo dużo !!

    Tak uczył nas Jan Paweł II:

    "Oddając własną krew, dobrowolnie i bezinteresownie, to gest wysokiej wartości moralnej i obywatelskiej. To dar życia... Niech dawcy krwi, którym należy się wdzięczność wszystkich, będą coraz liczniejsi we wszystkich krajach świata".

    Niech te słowa będą podziękowaniem dla tych wszystkich którzy krew oddają i zachętą dla wszystkich którzy chcą podzielić się z innymi tym drogocennym darem „Podaruj krople nadziei - masz ją we krwi”.

    Brawo Wy wszyscy krwiodawcy !!!

    Koordynator akcji krwiodawstwa Ewa Bereś
    opiekun PCK - Rafał Gruca
    Grzegorz Gabryś z 2m - Mistrz Województwa Małopolskiego

    17 października 2019

    ... w pchnięciu kulą 5 kg. Grzegorz pchnął na odległość 13,23 m podczas Wojewódzkiej Indywidualnej LA w Tarnowie.

    Brawo !!! Gratulacje !!!

    opiekun: Laura Wontorczyk

    Kibicowali - i Polacy wygrali

    12 czerwca 2019

    Klasa 2f uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. Po zwiedzaniu miasta nadszedł czas na kulminacyjny punkt wycieczki: mecz Polska - Izrael.
    A tak super kibicowali wraz z opiekunami: Panią Dyrektor Rembiasz, Panem Jaworskim i Panem Durałkiem ⚽️⚽️⚽️ i Polska wygrała z Izraelem 4:0 !!!
    IV Festiwal Biegowy Sądeckich Wodociągów "Woda źródłem sukcesu"

    7 czerwca 2019

    31. maja na stadionie PWSZ nasi uczniowie pokazali, że woda - daje moc - zdobyli I miejsce w klasyfikacji generalnej – wygrywając bon o wartości 3000 zł.

    W środę (5 czerwca 2019 r.) w sądeckim Ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach IV Festiwalu Biegowego Sądeckich Wodociągów „Woda źródłem sukcesu”. W klasyfikacji generalnej zwyciężył Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu.

    II miejsce - Karolina Mida
    III miejsce - Kasia Król
    IV miejsce - Julia Chronowska
    I miejsce - Madziar Wiktor
    II miejsce - Migacz Mateusz
    III miejsce - Szlag Dawid
    i 23 innych równie szybkich uczniów :-) brawo Wy

    Opiekunowie: Laura Wontorczyk, Ewa Bereś
    Turniej Piłki Nożnej

    6 czerwca 2019

    W dniu 06.06. 2019 r. na hali MOSiR w Nowym Sączu odbył się VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZS nr 4. Drużyna ZSE- M broniła pierwszego miejsca wywalczonego rok temu.

    Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny:
    1. Zespół Szkół Elektryczno- Mechanicznych
    2. Zespół Szkół nr 4
    3. Zespół Szkół Samochodowych
    4. Zespół Szkół nr 1

    Wyniki ZSE-M:
    ZSE-M – ZS nr 4 2:0
    Zespół Szkół Samochodowych - ZSE-M 0:2
    ZSE-M - Zespół Szkół nr 1 1:0
    „Elektryk” wygrywając wszystkie trzy mecze zajął pierwsze miejsce w Turnieju!

    Klasyfikacja końcowa:
    1. ZSE-M
    2. ZSS
    3. Zespół Szkół nr 1
    4. Zespół Szkół nr 4

    Skład drużyny:
    1. Mateusz Migacz 2m
    2. Hubert Tokarczyk 2m
    3. Piotr Krok 2m
    4. Arkadiusz Janikowski 3e
    5. Marcin Jurek 1t
    6. Jakub Kędzierski 2e
    7. Mariusz Bodziony 2e
    8. Mateusz Zgrzeblak 3t
    9. Tomasz Mituś 2f

    Gratulujemy!!!
    Piłka Nożna - Licealiada

    20 maja 2019

    W dniu 17.05.2019r. na obiektach MOSiR w Piątkowej odbyły się zawody w piłkę nożną chłopców.

    Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn:
    1. Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych
    2. Zespół Szkół nr 4
    3. II LO
    4. Elitarne LO
    5. Liceum Sportowe nr 4 I drużyna
    6. Liceum Sportowe nr 4 II drużyna
    7. Zespół Szkół nr 6
    8. Zespół Szkół Samochodowych
    9. Zespół Szkół nr 1

    Drużyna ZSE-M rywalizowała w grupie pięciozespołowej:
    1. II LO
    2. ZSE-M
    3. Liceum Sportowe nr 4 II drużyna
    4. Zespół Szkół nr 1
    5. Zespół Szkół Samochodowych

    Wyniki ZSE-M w fazie grupowej:
    ZSE-M – ZSS 2:0
    Zespół Szkół nr 1- ZSE-M 0:1
    ZSE-M - Liceum Sportowe nr 4 II drużyna 2:0
    II LO - ZSE-M 2:1

    „Elektryk” z grupy wyszedł z drugiego miejsca i w półfinale zmierzył się z faworyzowaną drużyną Liceum Sportowego nr 4( I drużyna). Po zaciętym pojedynku padł remis 1:1. W dogrywce Nasza drużyna zdobyła „ złotego gola” i awansowała do finału.

    W finale uległa II LO 0:3 i zajęła drugie miejsce.

    Klasyfikacja końcowa:
    1. II LO
    2. ZSE-M
    3. Liceum Sportowe nr 4 I drużyna
    4. Zespół Szkół nr 4

    Skład drużyny:
    1. Mateusz Migacz 2m
    2. Hubert Tokarczyk 2m
    3. Piotr Krok 2m
    4. Arkadiusz Janikowski 3e
    5. Marcin Jurek 1t
    6. Jakub Kędzierski 2e
    7. Mariusz Bodziony 2e
    8. Mateusz Zgrzeblak 3t
    9. Tomasz Mituś 2f

    Gratulujemy!!!
    II miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w Drużynowych Biegach Przełajowych

    4 kwietnia 2019

    W dniu 3. kwietnia 2019 Baran Jakub 3g, Bembenik Filip 4k, Janikowski Arkadiusz 3e, Madziar Wiktor 2i, Sołtys Szymon 1e, Korzym Michał 4t, Stafiński Kamil 4f wywalczyli II miejsce w nowosądeckich Mistrzostwach w Drużynowych Biegach Przełajowych. Brawo Wy !!! Opiekun: Laura Wontorczyk
    Dzień Kobiet na sportowo

    8 marca 2019

    "Jedni idą do kawiarni, inni do kina, a my zabieramy "nasze dziewczyny" w teren.
    Tak właśnie - na sportowo przeżywamy z nimi ten dzień" - Laura i Ewa - nauczycielki wf

    07.03.2019r. na pięknych terenach Beskidu Sądeckiego i Nowego Sącza odbyły się II Mistrzostwa Szkoły w Nordic Walking, w których uczestniczyły prawie wszystkie dziewczyny naszej szkoły.

    I miejsce zajęła Anastasiia Matla – 2i
    II - Sekuła Magdalena 2j
    III - Toczek Paulina 2a
    IV - Chronowska Julia 2i
    V - Śmigowska Ewa 2j
    VI - Lisowska Dorota 3m

    Dyplomy i nagrody wręczyła Pani Dyrektor Krystyna Rembiasz. Czekolady dla wszystkich zawodniczek ufundowała Rada Rodziców w ZSEM. Po zaciętej rywalizacji był poczęstunek Najważniejsze są chęci, bez nich nie można by było ruszyć z miejsca, a nam ich nie brakuje. Zachęcamy więc do marszu z kijkami - to prosty sposób na zwiększenie poziomu naszej aktywności. Regularna aktywność fizyczna sprawia, że zmienia się całe nasze ciało (od wyglądu zewnętrznego po wewnętrzny), wytwarzają się w nas endorfiny i jesteśmy szczęśliwe. I tak właśnie dzisiaj było. Zaangażowaliśmy cały aparat lokomocyjny naszego organizmu, ale dzięki temu poznaliśmy nowe zakątki Beskidu Sadeckiego. Radość, poznanie, rywalizacja, uśmiechy - to wszystko nam dzisiaj towarzyszyło. Pozdrawiamy raz jeszcze i gratulujemy Wszystkim Kobietkom w naszej szkole sportowej rywalizacji.

    Organizatorki - Laura Wontorczyk, Ewa Bereś.

    Relacje w mediach:

    - fb.com
    - sądeczanin.info
    - nowysącz.naszemiasto.pl

    projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Nowego Sącza
    w ramach projektu - Turystyka "To nie sztuka być turystą - lecz Turystą być to sztuka!"
    II Mistrzostwa Szkoły w Nordic Walking

    27 lutego 2019

    "Nikt nie jest odpowiedzialny za Twoje samopoczucie,
    tylko Ty sama - więc nie wahaj się i ruszaj z nami!!!"


    Zapraszamy wszystkie "elektryczne dziewczyny" - na sportowy
    Dzień Kobiet - II Mistrzostwa Szkoły w Nordic Walking.

    7 marca, czwartek - zbiórka w szkole o godz 8:00.

    Laura Wontorczyk, Ewa Bereś

    Zadanie współfinansowane przez Urząd Miasta w ramach projektu
    "To nie sztuka być turystą, lecz Turystą - być to sztuka!"
    II miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w piłce koszykowej

    15 lutego 2019

    Brawo Wy!!!
    - mecz finałowy z I LO: 18:14 dla I LO
    - mecz z II LO: 21:20 dla II LO

    1. Berdysz Przemysław
    2. Polański Tymoteusz
    3. Chowaniec Wiktor
    4. Salamon Tomasz
    5. Krawczyk Michał
    6. Mamala Tomasz
    7. Święs Jan
    8. Zając Piotr
    9. Kropiwnicki Kacper
    10. Bogucki Michał
    11. Lorek Maciej

    Opiekun: Rafał Gruca
    Mistrzostwa Nowego Sącza
    w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

    30 stycznia 2019

    Daniel Nawalany - Mistrzem Nowego Sącza w narciarstwie

    Tomasz Romański - III miejsce w snowboardzie

    Brawo !!!

    5 miejsce: Królczyk Marcin - snowboard,
    5 miejsce: Ewa Śmigowska - snowboard.

    Na nartach startowali: Kasia Majda, Ola Chenczke, Magda Sekuła, Ewa Śmigowska, Ignatowicz Jakub, Ogorzałek Mateusz, Szołdra Szymon, Wanczyk Daniel, Jakub Machowski, Andrzej Porębski, Pyzik Michał.

    Snowboard: Polański Tymoteusz, Homoncik Jakub, Kwoka Adam, Gonciarz Jakub.

    Brawo Wy !!!

    Relacja foto - Jakub Ignatowicz 1f

    Sportowa Moc Elektryka