Jesteś tuta j: ZSEM.EDU.PL Aktualności

pierwsze miejsce
Jesteśmy znów najlepszym Technikum
w Polsce!
14 stycznia 2015 roku podczas gali XVII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015, nasza szkoła zdobyła ponownie tytuł najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej w Polsce w grupie techników, zajmując I miejsce w rankingu i zdecydowanie wyprzedzając wszystkie technika w kraju.
Więcej...
Kierunki kształcenia w naszym Technikum Kierunki kształcenia w Szkole Branżowej I stopnia
Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Aktualności

 • 44. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Technicznej (2017-10-20)

  20. października (piątek) o godz. 8:00, w Auli Instytutu Technicznego PWSZ, odbędą się szkolne eliminacje Olimpiady Wiedzy Technicznej.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
 • X Memoriał Jana Borka (2017-10-18)

 • Inwestuj wirtualnie i wygraj realnie! (2017-10-17)  Rusza rejestracja do Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Gra składa się z dwóch etapów oraz finału, który odbędzie się w kwietniu 2018. Zespół biorący udział w Projekcie, musi liczyć nie mniej niż 2 i nie więcej niż 4 osoby. Regulamin SIGG, jak również dodatkowe informacje o Projekcie, dostępne są na stronie internetowej: www.sigg.gpw.pl. Zgłoszenia przyjmuje p. G. Kantor do dn.28.10.17r.
 • Zespół ds. marketingowych szkoły (2017-10-17)

  Poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do Zespołu ds. marketingowych szkoły. Potrzebujemy osób związanych z przedsiębiorczością, marketingiem, grafiką komputerową oraz wszystkich mających ciekawe koncepcje na promowanie naszej szkoły. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Sebastianem Jaworeckim [4j].
 • !!! Konkurs czytelniczy !!! (2017-10-13)


 • Kształcimy ludzi sukcesu (2017-10-13)

  Nasz absolwent Damian Gromala (obecnie student marketingu) znalazł się w gronie 150 delegatów, którzy mają szansę uczestniczyć w 1. Międzynarodowym Szczycie Młodzieżowym w Lahaur w Pakistanie. Został wybrany spośród ponad 3200 kandydatów z całego świata. Ma kilka dni, żeby uzbierać 3 000 zł i wylecieć do Pakistanu na Międzynarodowy Szczyt Młodzieżowy. Damian może pochwalić się już sporym doświadczeniem międzynarodowym. Uczestniczył w wielu projektach dotyczących różnych sfer życia. Był m.in. wolontariuszem podczas Wystawy Światowej EXPO-Astana 2017 w Kazachstanie.

  Czytaj więcej w serwisie nowysacz.naszemiasto.pl.
 • „Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia” - XIII. edycja Olimpiady Przedsiębiorczości (2017-10-09)

  Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Na zawodników czekają indeksy SGH oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe. Uczniów chętnych do wzięcia udziału w Olimpiadzie prosimy o zgłoszenie się do p. G. Kantor do dnia 28.10.2017r.
 • Konkursy z języka angielskiego (2017-10-09)

  Zapraszamy do udziału w konkursach językowych:

  - ogólnopolski konkurs języka angielskiego World of Languages Expert (26 października 2017 r.)
  - 42. Olimpiada Języka Angielskiego (13 listopada 2017 r.)
  - XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier (29 listopada 2017 r.)

  Szczegółowe informacje w zakładce ZJO.
 • Akcja zbiórki nakrętek „Odkręć się na dobro” (2017-10-09)  Zapraszamy do udziału w akcji „Odkręć się na dobro”, której organizatorem jest Stowarzyszenie Sursum Corda. Akcja polega na zbiórce plastikowych nakrętek oraz oznakowanych plastikowych tworzyw. Pozyskane ze zbioru nakrętek fundusze będą zamienione na marzenia chorych dzieci: np. turnus rehabilitacyjny, upragniony wyjazd, malowanie pokoju itp. w ramach prowadzonego przez Stowarzyszenie „Funduszu Małych Marzycieli”. Czytaj dalej >>>.
 • Technik automatyk objęty patronatem FAKRO ! (2017-10-08)  Nasz nowy kierunek kształcenia – technik automatyk - został objęty patronatem znanej sądeckiej firmy FAKRO. Podpisana w ostatni piątek umowa przewiduje współpracę szkoły z firmą FAKRO, dającą wymierne korzyści obu stronom. Szkoła pozyska kolejne produkty firmy do pracowni automatyki budynkowej, uczniowie odbywać będą ciekawe zajęcia w języku niemieckim, bazując na niemieckojęzycznych instrukcjach montażu, serwisu oraz programowania urządzeń FAKRO. Przewidziana jest także praktyka zawodowa w firmie. W ramach patronatu przedstawiciele firmy FAKRO uczestniczyć będą czynnie w życiu klasy „automatyków” poprzez udział w ogólnoszkolnych czy klasowych uroczystościach, organizowanych olimpiadach technicznych, konkursach oraz innych ważnych dla klasy i szkoły wydarzeniach. Szkoła ze swej strony dopełni wszelkich starań, aby jak najlepiej promować wizerunek firmy.
aktualności


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce