Jesteś tuta j: ZSEM.EDU.PL Aktualności

pierwsze miejsce
Jesteśmy znów najlepszym Technikum
w Polsce!
14 stycznia 2015 roku podczas gali XVII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015, nasza szkoła zdobyła ponownie tytuł najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej w Polsce w grupie techników, zajmując I miejsce w rankingu i zdecydowanie wyprzedzając wszystkie technika w kraju.
Więcej...
Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Aktualności

 • Program stypendialny Młode Talenty (2016-12-01)

  W dniu 21 listopada 2016 Zarząd Stowarzyszenia Sądecki Elektryk podjął uchwałę w sprawie utworzenia programu stypendialnego Młode Talenty. Program stypendialny Młode Talenty przeznaczony jest na wspieranie inicjatyw uczniowskich w zakresie realizowania samodzielnych projektów i prac technicznych. Więcej...
 • VI Piknik Naukowy w Elektryku (2016-11-30)

  W dniu 29 listopada odbył się VI Piknik Naukowy w Elektryku. 37 projektów w 4 kategoriach, a sala gimnastyczna sądeckiego Elektryka pękała w szwach. Organizatorem było nasze stowarzyszenie, a projekt był współfinasowany przez Województwo Małopolskie. W każdej kategorii nagrodzone zostały 3 prace, a dodatkowo dzięki firmie Delphi udało się wyróżnić jeszcze 4 prace. W komisjach konkursowych pracowali przedstawiciele firmy NOVITUS oraz po raz pierwszy Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Jurorzy podkreślali bardzo wysoki i wyrównany poziom prac. Po raz pierwszy w pikniku uczestniczyli uczniowie innych szkół osiagając bardzo dobre wyniki. Więcej...
 • Konkurs Recytatorski „Poezja łączy narody” – eliminacje wewnątrzszkolne (2016-11-28)

  Dnia 30.11.2016 (środa) zostaną przeprowadzone wewnątrzszkolne eliminacje do II Miejskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Niemieckiego Obszaru Językowego „Poezja łączy narody”. Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłoszenie się o godz. 13.25 w Gabinecie Języków Obcych.
 • Zajęcia w sądeckich firmach (2016-11-25)

  Uczniowie klas maturalnych mieli możliwość w zorganizowanych siedmiu wycieczkach odwiedzenia znanych sądeckich firm. Były to firmy FAKRO Sp. z o.o, "WIŚNIOWSKI" Sp. z o.o. S.K.A., NEWAG S.A., Miasteczko Multimedialne Sp. z o.o. Możliwość zwiedzenia ww. firm była dla naszych maturzystów szansą poznania lokalnego rynku pracy, poznania specyfiki konkretnych zawodów a także być może zaplanowania dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Większość uczniów była zaskoczona bardzo wysokim stopniem nowoczesności odwiedzanych firm, poziomem zautomatyzowania, świetną organizacją pracy i posiadanym parkiem maszynowym.

  Wyjścia do sądeckich firm były zorganizowane w ramach projektu „Własna firma - pomysł na życie” realizowanego w naszej szkole już po raz trzeci przez Stowarzyszenie Sądecki Elektryk przy wsparciu finansowym Miasta Nowy Sącz.

  Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia.
 • II Miejski Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckiego Obszaru Językowego (2016-11-23)

  Zapraszamy do udziału w II Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Niemieckiego Obszaru Językowego „Poezja łączy narody”, który odbędzie się dn. 08.12.2016 (czwartek) w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu.
  Zgłoszenia do dn. 02.12.2016. Szczegółowe informacje u nauczycieli języka niemieckiego.
 • Wyniki interaktywnego konkursu „VERSTEHEN” (2016-11-22)

  Dnia 03.11.2016 odbyła się I edycja interaktywnego konkursu z języka niemieckiego „VERSTEHEN”.
  Najlepsze wyniki w naszej szkole uzyskali:
  kl. I Damian Wnęk I m 6. miejsce w województwie
  kl. II Nicolas Furgał II k 1. miejsce w województwie i 4. miejsce w kraju
  Jakub Świebocki II m 3. miejsce w województwie
  kl. III-IV Radosław Zalesiński IV h 2. miejsce w województwie
  Gratulujemy!
 • Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym (2016-11-18)

  W dniu 17.11.2016r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach wzięło udział 52 zawodników ( w tym 3 dziewczyny). Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:
  I-miejsce Grzegorz Olesiak z klasy 2eT
  II-miejsce Artur Szlag z klasy 2fT
  III-miejsce Adrian Pasek z klasy 1tT
  IV-miejsce Piotr Wyszowski z klasy 2eT
  Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Opiekun Grzegorz Durałek
 • Narodowe Święto Niepodległości (2016-11-16)

  W dniu 16. listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość obchodów 98. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzień ten, to symbol walki o wolność, znak wiary i zwycięstwa. Szczególnego wydźwięku emocjonalnego nabierają wtedy słowa: niepodległość, patriotyzm, walka o wolność. Jednak o wolności nie musimy mówić tylko wzniośle i patetycznie. Wolność, to także szczęście, radość, zabawa.
  Więcej...
 • Akcja oddawania krwi w szkole (2016-11-16)

  Brawo Wy :) 55 osób zarejestrowanych z tego 31 oddało krew – w sumie prawie 14 litrów! Brawo!
  Dziękujemy wszystkim nauczycielom, absolwentom, sympatykom szkoły i uczniom za to, że podzielili sie tym cennym darem z innymi :)
  Udział w akcji to gest o wysokiej wartości moralnej i obywatelskiej ..to dar życia ! Więcej...
 • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND” (2016-11-14)

  Uczniowie biorący udział w konkursie proszeni są o zgłoszenie się dn. 16.11.2016 (środa) o godz. 13.05 w sali nr 44 oraz o przyniesienie ze sobą miękkiego ołówka do wypełnienia karty odpowiedzi.

  Szkolny koordynator konkursu: p. Alicja Baran
aktualności


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce