Jesteś tuta j: ZSEM.EDU.PL Aktualności

Ogólnopolski Ranking Techników Rok 2019 - miejsce III Rok 2018 - miejsce I Rok 2017 - miejsce III Rok 2016 - miejsce III Rok 2015 - miejsce I Rok 2014 - miejsce I Tarcza 2019
pierwsze miejsce
Jesteśmy znów najlepsi w Polsce! W środę 10. stycznia 2018. roku zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego XX Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. W ogłoszonym TOP 300 najlepszych techników w Polsce w roku 2018 1 miejsce zajęła nasza szkoła – Technikum nr 7 w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu.
Więcej...
Stowarzyszenie Sądecki Elektryk
ZSEM TV
Szkoltur.pl

Aktualności

 • !!! Staże dla uczniów !!! (2019-01-11)

  Informujemy wszystkich naszych uczniów, iż Nowosądecki Inkubator Przedsiębiorczości ma możliwość zorganizowania płatnych staży na okres ferii szkolnych, jak również w późniejszym terminie. Inkubator posiada także dane potencjalnych pracodawców, chcących zatrudnić uczniów na staże - głównie w zawodach elektryk, elektronik i mechatronik. Chętni winni się zgłosić do biura projektu na ul. Wyspiańskiego 13, pok. 212 w godz. 8:00 – 15:00 lub skontaktować się telefonicznie: 575 066 009.
 • Bezpieczne ferie zimowe (2019-01-10)

  "Piękna nam zima nastała
  - bezpiecznie, aktywnie i zdrowo na ferie zimowe"


  Spotkanie z GOPR:

  - bezpiecznie na stoku
  - na lodowisku
  - w górach
  - lawiny

  Dekalog narciarza FIS.

  Teraz już tylko wspaniałych ferii - nauczyciele wf
 • Mamy podium !!! (2019-01-10)

  III w tym roku – znakomite Technikum nr 7 w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Kustronia w Nowym Sączu, którym z powodzeniem kieruje dyrektor Walenty Szarek w rankingu Perspektywy 2019.

  Gratulacje!  Szkoła, w której warto się uczyć.  Gratulacje absolwentom, uczniom, dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom.

  Więcej....
 • Nowosądecka młodzież chce mieć swoją Radę Miasta (2019-01-10)

  W nowosądeckim Ratuszu spotkali się dziś przewodniczący samorządów szkolnych średnich szkół publicznych i niepublicznych, którzy wyrazili wolę powołania w Nowym Sączu Młodzieżowej Rady Miasta. Zachęcił ich do tego Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Urzędu Miasta Nowego Sącza Małgorzata Belska.

  Uczestnicy wybrali spośród siebie reprezentantów - pięć osób, które będą odpowiedzialne za organizację następnych spotkań, są to:
  Jakub Belski z Zespołu Szkół Społecznych Splot
  Grzegorz Ormiański z Zespołu Szkół Samochodowych
  Jakub Machowski – z Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych
  Justyna Biel – z II Liceum Ogólnokształcącego
  Jakub Kruczek z Zespołu Szkół Ekonomicznych

  Więcej.
 • Piknik naukowy (2019-01-10)

  Piknik Naukowy w Elektryku odbędzie się 14 lutego 2019. Prosimy wszystkich uczniów, którzy zgłosili swoje prace, o potwierdzenie udziału u p. Tomasz Libra (termin do 11.01.2019).
 • Wyjazd na olimpiadę wiedzy technicznej (2019-01-08)

  Przypominamy wszystkim zakwalifikowanym do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Technicznej, iż wyjazd na zawody do Tarnowa planowany jest we wtorek (8 stycznia) o godzinie 7:00 z parkingu pod internatem szkolnym.
  Proszę pamiętać o zabraniu dokumentu tożsamości!
  Cały Elektryk trzyma za was kciuki!
 • EUROELEKTRA !! (2019-01-04)

  Zawody II stopnia (okręgowe) Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra” odbędą się w dniu 4 stycznia 2019 (piątek) w godzinach 12.00 – 14.00 w auli PWSZ Nowy Sącz przy ul. Zamenhofa 1A.
  Uczestnicy zawodów proszeni są o zgłoszenie się w miejscu zawodów co najmniej 30 minut przed ich rozpoczęciem. W tym dniu są oni zwolnieni z zajęć dydaktycznych.
 • Program stypendialny "Młode talenty" (2018-12-29)

  Od 2 stycznia 2019 Stowarzyszenie Sądecki Elektryk rozpoczyna nabór wniosków do programu stypendialnego „Młode Talenty”. Wnioski można składać do 25 stycznia 2019 roku. O jednorazowe stypendium może ubiegać się każdy uczeń ZSEM, który spełnia określone kryteria. Więcej informacji na stronie stowarzyszenia.
 • 1J Z TYTUŁEM DYPLOMOWANEGO MIKOŁAJA (2018-12-22)

  Klasa 1j wzięła udział w akcji charytatywnej „Ho, Ho, Ho! Zostań dyplomowanym Mikołajem” dla dzieci ze Stowarzyszenia Sursum Corda i spełniła marzenie Samanty (10 lat), dziewczynki z wrodzonymi wadami rączki. Samanta otrzymała słuchawki bezprzewodowe Huawei sport, o które prosiła w liście do św. Mikołaja.
 • (2018-12-20)

  Kochani, mimo od dawna panującego nam zgiełku życzymy Wam, aby do wszystkich naszych serc wniknęła na długo Prawda o Bożym Narodzeniu, żeby, jak nigdy, najeść się do syta Wiarą, napoić Nadzieją i ogrzać rozmrażającą najtwardszy lód Miłością. Życzymy Wam wszystkim chociaż odrobiny refleksji nad tym, skąd przychodzimy, kim jesteśmy i dokąd idziemy. Niech nadchodzące kolejny już raz w naszym życiu najbardziej niesamowite w całej historii stworzenia Narodziny przemienią nasze serca na dobre i sprawią, że wszyscy prawdziwie uwierzymy w ich faktyczność i sens.

  Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia! Spokoju, wytchnienia, radości, bliskości oraz nieustającej wiary, nadziei i miłości na kolejny nadchodzący Nowy 2019 Rok.
  Niech dzięki Wam codziennie ktoś się uśmiecha, bo zawsze wtedy jest Boże Narodzenie. Tego z całego serca każdemu z Was życzymy!
aktualności


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce