Jesteś tuta j: ZSEM.EDU.PL Aktualności

pierwsze miejsce
Jesteśmy znów najlepszym Technikum
w Polsce!
14 stycznia 2015 roku podczas gali XVII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015, nasza szkoła zdobyła ponownie tytuł najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej w Polsce w grupie techników, zajmując I miejsce w rankingu i zdecydowanie wyprzedzając wszystkie technika w kraju.
Więcej...
Kierunki kształcenia w naszym Technikum Kierunki kształcenia w Szkole Branżowej I stopnia
Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Aktualności

 • Dzień Języków Obcych (2017-05-28)

  Dn. 01.06.2017 (czwartek) odbędzie się w naszej szkole Dzień Języków Obcych, w ramach którego planujemy m. in. różne gry i zabawy językowe, karaoke, konkurs znajomości języka angielskiego z elementami wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz konkurs wiedzy na temat krajów niemieckiego obszaru językowego.
  Startujemy o godz. 8:50, zakończenie o godz. 11:30.
  Na świetlicy szkolnej odbędzie się koncert piosenki obcojęzycznej.
  Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy w tym dniu do udziału w konkursie, jakiego jeszcze u nas nie było :-) (szczegóły w zakładce ZJO).
 • Głosujcie na Wiktorię !!! (2017-05-27)

  Uczennica naszej szkoły Wiktoria Baracetti z klasy 2j bierze udział w międzynarodowym konkursie fotograficznym, w którym to internauci wybierają pierwszą 20-stkę, która powalczy o główną nagrodę. Konkurs ma na celu promowanie Europejskiej kultury oraz rozpowszechnienie idei darmowych biletów pociągowych tzw.: Interrail dla każdego Europejczyka, który obchodzi 18. urodziny. Eliminacje do pierwszej 20-stki zakończą się 31. maja 2017 roku.

  Aby zagłosować na Wiktorię, należy kliknąć tutaj, a następnie na "vote".
  Zdjęcie powstało na wycieczce klasowej na Cyrlę.
  Daj znać swoim znajomym na facebooku !

  po polsku oraz po angielsku.
 • Postawili na przedsiębiorczość i zwyciężyli (2017-05-26)

  Dawid Sobarnia, Karol Waligóra i Łukasz Wiśniak uczniowie z naszej szkoły z klasy 2k, zdobyli I miejsce w konkursie „Pomysł kluczem do sukcesu - II” przeprowadzonym w ramach V edycji projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość” za pracę "Komputer dla każdego". Praca została także laureatem nagrody publiczności.

  Przedmiotem konkursu było zaprezentowanie w formie filmu, podjętego przez uczniów ciekawego działania oraz udowodnienie, że zakończyło się ono sukcesem. Chłopaki z 2k w swojej pracy udowodnili, że sukces zależy od osobistego zaangażowania, współpracy z najbliższym otoczeniem, wytrwałości w dążeniu do celu oraz wiary w sens tego co się robi. Film można obejrzeć tutaj. Więcej


 • IV Mistrzostwa o puchar Dyrektora Szkoły w Piłce Ręcznej (2017-05-24)

  W dniu 1.06.2017r. (czwartek) o godzinie 8:00 odbędą się IV Mistrzostwa o puchar Dyrektora Szkoły w Piłce Ręcznej.
  Zgłoszenia drużyn do dnia 30.05 (wtorek) w gabinecie wychowania fizycznego.

  Drużyny składają się z 6 zawodników + bramkarz grających w polu oraz 4 rezerwowych.
  Przed każdym meczem zostanie wykonany rzut monetą, która klasa będzie rozpoczynać grę. Przewinienia drużyn będą karane żółtą kartką (maksymalnie 1 żółta kartka dla drużyny) lub wykluczeniem karą 1 minutową.
  Reszta przepisów zgodne z przepisami Polskiego Związku Piłki Ręcznej. Harmonogram meczów zostanie udostępniony w dniu zawodów. Prosimy o doping dla drużyn uczestniczących w turnieju!
  Wszystkie klasy biorące udział proszone są o stawienie się w dniu turnieju nie później niż o godz. 7.45 w celu ostatecznego potwierdzenia udziału w rozgrywkach (klasa która się spóźni zostanie zdyskwalifikowana!), przebrania się w stroje sportowe (wskazane, aby klasy miały te same kolory koszulek) tak aby o godzinie 8.00 można było oficjalnie rozpocząć turniej.
  W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych (ulewne deszcze) zawody zostaną przeniesione na inny termin!

  Życzymy powodzenia i dobrej zabawy!
 • Regulamin nadawania tytułu „Prymusi Elektryka” (2017-05-24)

  1. Prymusi Elektryka, to tytuł rokrocznie nadawany przez
   Stowarzyszenie Sądecki Elektryk tej klasie ZSEM,
   która uzyskała najwyższą średnią ocen w danym roku szkolnym.
  2. W przypadku, gdy kilka klas uzyskało identyczną średnią,
   wówczas decyduje frekwencja w danym roku szkolnym.
  3. Laureat otrzymuje dyplom oraz nagrodę w wysokości 1200 zł.
  4. Oficjalne nadanie tytułu następuje
   podczas uroczystego rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

 • Odbiór dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe (2017-05-23)

  26 maja 2017r. o godzinie 1040, wychowawcy klas czwartych wręczą swoim uczniom dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie wg. następującej kolejności:
  Klasa 4g - sala 13
  Klasa 4f - sala 45
  Klasa 4l, 4t - sala 41
  Klasa 4e,4m,4h - sala 42
  Klasa 4i,4j,4k - sala 16

  Uwaga! Dyplomy i suplementy do dyplomów otrzymają uczniowie, którzy zdali egzaminy z wszystkich kwalifikacji wyodrębnionych w danym zawodzie oraz ukończyli szkołę.
 • Sukces grupy teatralnej MASKARADA (2017-05-22)

  W ramach IV Sądeckich Konfrontacji Artystycznych Talentów - SKAT, które odbyły się w dniach 9 - 12 maja 2017 r., w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu, grupa teatralna MASKARADA z Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w kategorii teatralnej do lat 19 zajęła I miejsce. Aktorzy: E. Suchcicka, M.Mróz, M. Czaja, M. Kłębczyk wystawili sztukę pt. „Dziady cz.II” w reżyserii Eweliny Suchcickiej oraz Sebastiana Łatki. Ponadto grupa teatralna otrzymała kwalifikację do Finału XXXII Festiwalu Dzieci i Młodzieży Szkolnej BAJDUREK 2017.

  Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Urząd Miasta Nowego Sącza i Organizatorów przeglądu - Miejski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Animatorów Kultury w Nowym Sączu.

  Serdecznie gratulujemy!!! Czytaj dalej >>>
 • ZSEM w Polach Nadziei (2017-05-15)

  30 kwietnia 2017r. już po raz kolejny w Nowym Sączu odbyła się akcja Pola Nadziei. W tym dniu 26 uczniów naszej szkoły, jak co roku z ogromnym zaangażowaniem kwestowało na rzecz Sądeckiego Hospicjum przy Kościele NSPJ w Nowym Sączu.

  Nasi uczniowie, którzy w tym dniu (a była to niedziela!) poświęcili swój wolny czas i jako wolontariusze wsparli tę wspaniałą akcję, to: Michalik Mateusz (1g), Kamiński Norbert ,Wilczyński Jan (1i), Kosakowski Kamil, Leśniak Dominik, Rams Mateusz, Wnęk Damian, Jaworski Łukasz, Sopata Dariusz, Klimek Jakub, Aleksander Skrzypiec, Krok Hubert i Syktus Kamil (1m) Olszak Patryk i Gawlak Bartosz (1j), Pawlikowski Nikodem, Fecko Radosław, Pasek Adrian i Tokarczyk Piotr (1t) Górka Kacper (2e), Górka Ernest, Król Michał, Lelito Krzysztof, Kokosza Bartosz (2m) Daniel Dąbrowski i Szymon Magiera (3g)

  Czytaj więcej >>>
 • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH ACE (2017-05-12)

  Dnia 22 marca 2017 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE. Najlepsze wyniki w naszej szkole w poszczególnych kategoriach wiekowych uzyskali następujący uczniowie:

  Natalia Piękoś kl. 1i 4. miejsce w województwie
  Adam Chronowski kl. 2e 5. miejsce w województwie
  Adrian Dunajewski kl. 3m 3. miejsce w województwie
  Tomasz Górowski kl. 4t 1. miejsce w województwie i 6. miejsce w kraju
  Rafał Ziobrowski kl. 4t 2. miejsce w województwie

  Gratulujemy!
 • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „SPRACHDOKTOR” (2017-05-10)

  Dnia 29.03.2017 odbyła się XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „SPRACHDOKTOR”.

  Najlepsze wyniki w naszej szkole uzyskali:

  klasy IINicolas Furgał II k1. miejsce w województwie i 3. miejsce w kraju
  Jakub Świebocki II m7. miejsce w województwie
  Dawid Drąg II i10. miejsce w województwie
  klasy IIITomasz Stokłosa III m8. miejsce w województwie
  Adrian Dunajewski III m10. miejsce w województwie

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
aktualności


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce