Jesteś tuta j: ZSEM.EDU.PL Aktualności

pierwsze miejsce
Jesteśmy znów najlepsi w Polsce! W środę 10. stycznia 2018. roku zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego XX Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. W ogłoszonym TOP 300 najlepszych techników w Polsce w roku 2018 1 miejsce zajęła nasza szkoła – Technikum nr 7 w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu.
Więcej...
Stowarzyszenie Sądecki Elektryk
ZSEM TV

Aktualności

 • Kolejna drukarka 3D w ZSEM (2018-05-20)

  Drukarka 3D Oryginal Prusa i3 MK2S została przekazana przez krakowską firmę APTIV (wcześniej DELPHI) Stowarzyszeniu Sądecki Elektryk, które to od razu wskazało ZSEM jako finalnego odbiorcę.
  Uroczyste przekazanie sprzętu na ręce Dyrektora szkoły odbyło się w pracowni automatyki. Firmę APTIV reprezentowała p. Agnieszka Karpierz, Advanced Engineering Coordinator oraz p. Waldemar Borek, Software Engineering Group Manager (absolwent Elektryka z 1997 roku).

  Czytaj dalej i zobacz zdjęcia >>>
 • Teatralna lekcja patriotyzmu (2018-05-16)

  Nasza misja kształtowania podstaw patriotyzmu jest równie ważna, co szerzenie kultury i wyrabianie wrażliwości widzów na pewne aspekty życia współczesnych ludzi, jak i żyjących w przeszłości. Czytaj dalej i zobacz zdjęcia >>>.
 • „Wszystko ma swój czas...”
  Pożegnanie maturzystów (2018-05-11)

  W dniu 27.04.2018 uczniowie klas czwartych naszej szkoły zakończyli swoją edukację w ZSEM. W tym dniu w auli PWSZ nastąpiło uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów.

  Dyrektor szkoły Walenty Szarek podziękował młodzieży za ich wkład i zaangażowanie w rozwój życia szkolnego. Podkreślił, że zakończył się pewien etap w ich życiu i nadszedł czas na podejmowanie dojrzałych decyzji. Dyrektor życzył absolwentom powodzenia i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Prosił, aby nie zapomnieli o wartościach jakie wynieśli z tej szkoły. Więcej >>>.
 • Euroelektra - wyniki (2018-04-27)

  20. kwietnia b.r. uczniowie naszej szkoły: Bałuszyński Paweł, Wnęk Karol, Piwowar Piotr wraz z opiekunem Krzysztofem Jaworskim uczestniczyli w uroczystym ogłoszeniu wyników XX. edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”. Uroczystość ta odbyła się na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Podczas uroczystej gali nasi uczniowie odebrali nagrody oraz zaświadczenia umożliwiające przyjęcie na większość kierunków technicznych studiów bez postępowania kwalifikacyjnego. Gratulujemy !!! Zdjęcia.
 • II MIEJSCE DRUŻYNOWO i I MIEJSCE INDYWIDUALNIE W POWIATOWYCH ELIMINACJACH MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO (2018-04-26)

  W dniu 25.04.2018 r. odbyły się w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu powiatowe eliminacje szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Nowego Sącza oraz powiatu nowosądeckiego w Ogólnopolskim Turnieju Motoryzacyjnym. Więcej.
 • Uczniowie Elektryka imponują wielkim sercem (2018-04-26)

  Siedem tysięcy żonkili - tyle kwiatów rozdali wolontariusze podczas akcji „Pola Nadziei”, która odbyła się w niedzielę 15. kwietnia br. w Nowym Sączu. Zebrano rekordową sumę 73 501,81 zł. Pieniądze, te zostaną przeznaczone na rozbudowę budynku Sądeckiego Hospicjum. Nasza szkoła ma też swój udział w tej akcji. 24 wolontariuszy - uczniów naszej szkoły pod opieką p. Małgorzaty Matląg kwestowało przy kościele NSPJ. Jak napisano na stronie Sądeckiego Hospicjum: „Uczniowie Elektryka imponują nie tylko intelektem, ale i wielkimi sercami”. Czytaj więcej....
 • "Jezus w moim życiu" (2018-04-25)

  26. kweitnia 2018r. (czwartek) zapraszamy na uroczystą Mszę świętą oraz montaż słowno-muzyczny „Jezus w moim życiu”, będące wyrazem wdzięczności za trud i poświęcenie, włożone w edukację i wychowanie tegorocznych absolwentów.

  Uroczystość odbędzie się w Kościele Kolejowym, o godz. 17:00.

  Pozostając z wyrazami wdzięczności
  uczniowie klas IV-tych
  pod opieką p. Bernadetty Górskiej


 • Pokażmy znów moc Elektryka! (2018-04-24)

  Uczniowie naszej szkoły biorący udział w VI. edycji projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość” przygotowywali dwie prace na konkurs „Kreatywność - Innowacyjność - Nowe Technologie - Drogą do Sukcesu”. Obecnie trwa głosowanie internetowe na najlepszą pracę. Praca, która uzyska największą liczbę głosów internautów zdobędzie nagrodę publiczności.
  Zachęcamy zatem do głosowania (trzeba się zarejestrować).
  Prace konkursowe naszych uczniów, to praca nr 5 i 6.
  Głosować można do dnia 27 kwietnia do godz. 23:59.
  Pokażmy moc Elektryka!
 • 725 litrów krwi na 725-lecie Nowego Sącza (2018-04-24)

  W tak pięknej akcji nie mogło zabraknać naszych uczniów - dziękujemy !!!
  W akcję zaangażowani są m.in: strażacy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ZSEM w Nowym Sączu, Samochodówka, grupa "My Kochamy Nowy Sącz" oraz radni Patryk Wicher i Michał Kądziołka.
  Akcja wciaż trwa można oddawac krew na hasło 725 litrow krwi na 725 lecie Nowego Sącza „”- elektryk „”
  Czytaj artykuł na dts24.pl albo na FB.
  Zachecamy do oddawania krwi - z potrzeby serca, ale są też nagrody w tej akcji indywidualne i dla szkoły.
 • I MIEJSCE W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM PERŁY SĄDECCZYZNY (2018-04-24)

  Dawid Sobarnia kl. 3k został zwycięzcą konkursu fotograficznego Perły Sądecczyzny w kategorii: Nowy Sącz - miasto, krajobraz, historia. Konkurs został zorganizowany przez II LO w Nowym Sączu w ramach projektu Debiuty XI pod patronatem Ryszarda Nowaka - Prezydenta Miasta Nowego Sącza.
  Gratulujemy sukcesu! Więcej...
aktualności


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce